דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

מקור שם המשפחה דה קוסטה – זכאות דרכון פורטוגלי

Jordan Levy-Bograd

Nadine Epstein

קיבלתי שירות מעולה ואדיב מבתיה לכל אורך הדרך! מאוד מרוצה!

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

טניה ידוב

אני רוצה להודות לעו''ד ענת לוי על טיפול מקצועי בתיק שלנו. עורכת דין מסורה ואכפתית שנותנת את הלב והנשמה.
בהחלט ראויה להערכה!

תודה רבה לך!

Gal Magal

ממליץ בחום שירות מקצועי ואוזן קשבת ללקוחות

Omri Levin

תודה רבה לענת ולריבה,
על הטיפול המסור והמקצועי.
100/100

Gady Michalovitz

מקצועיות,סובלנות ואנושיות ראויה להערצה, אין לי ספק שהם העורכי דין הטובים ביותר בתחומם.
מוקיר ומעריך מאוד.

KitePride International

ממליצים בחום ! שירות וחם ומקצועי אמין ומהיר. תודה שאתם עומדים לצידינו ????

Hagit Orr Giltal

נעזרתי בעו"ד עודד גרמנוב בעניין דיני עבודה. לאורך כל התהליך עו"ד גרמנוב היה קשוב, זמין, אדיב, מקצועי וענייני, הוגן ואף הגון.
דיברתי עם שלל עורכי דין לפני שבחרתי ייצוג במקרה שלי, ובחרתי בעו"ד גרמנוב מהסיבות שציינתי. הוא עזר לי מאוד ואני ממליצה בחום.

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

אורי הלברשטדט

יהושוע סייע לי בזריזות ובאדיבות. ממליץ בחוםֱ

שאדי שעבאן

שירות יעיל מהיר וסופר מקצועי , סופר מרוצה מהשירות שקיבלתי וכמובן מהתוצאה הסופית. ברכות ! מגיע לכם .

Eli Matias

משרד עו"ד דקר,פקס,ושות', זה אחד המשרדים הטובים שאני מכיר בישראל תודה לעו'ד נחמה על הטיפול הקודש שעשתה עבורי

Libi Portnov

אומנם באיחור אך עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא... אז רציתי להגיד תודה לנחמה האלופה מהמשרד שלכם שליוותה תמכה ולחמה את מלחמותינו ובפה מלא ניתן להגיד "ניצחנו"
ממליצה בחום , בכל נושא שקשור ברשויות לצערי חוויתי את זה על בשרי ללא עו"ד טוב אין סיכוי להתמודד ... בקיצור לתודה לצוות של אלופים נחמה ומיכאל תודה רבה.

נחום כהן

משרד עו"ד בתל אביב, קטן מימדים אבל פועל ועושה את עבודתו נאמנה. עו"ד ותומכים אחרים (paralegal) אמינים, אדיבים, יודעים להקשיב ולהסביר.
נגישות לחניה של המשרד מונע כאב ראש ללקוחות, וזה אחד היתרונות הנוספים.
בהצלחה

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

נתי אס

יחס אישי ממליץ בחום !!!!!

איציק

מבקש להמליץ על עו"ד יהודה אלחרר שהפתיע אותי בתוך תקופה קצרה (מול גוף שהתעקש לא לפצות) והביא את התוצאה הטובה ביותר. תודה גם לצוות המשרד המסור.????

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

Bashar Altalleh

אין מילים לתאר עד כמה אנחנו מאושרים ושמחים מהשירות האישי שקבלנו ממשרדכם ומיוחד מעורכת דין נחמה המון תודה רבב רבה לך

אתאר דיוואני

״תודה עמוקה לעו״ד במשרד על הליווי המקצועי והייעוץ בתהליך קבלת הויזה המורכב, זה יכול היה להיות הרבה יותר קשה בלעדיו. העו״ד עשה עבודה נפלאה, עם אופטימיות ושירות מסור לאורך כל הליווי״.

 

עמית אובנטל

לפני כשנה וחצי התחלתי תהליך של התאזרחות גרמנית כאשר ברשותי רק שמה של סבתי ז״ל תאריך לידתה והעובדה שנולדה בהמבורג.
עו״ד עידו שקולניק וצוות המשרד יצאו לדרך כאשר ברשותם אותם פרטים דלים שסיפקתי.
היום, שנה וחצי לאחר התחלת התהליך ,ֶקיבלתי את האזרחות וכעת ילדי נמצאים באותו התהליך.
ברצוני לשבח את עו״ד שקולניק וצוות המשרד על עבודה מקצועית, מהירה , תוך ליווי צמוד.
אין לי ספק כי כל מי שיפנה למשרד יהנה מאותו טיפול מסור ואני ממליץ עליהם בחום!

Andreas Stutz

לקחו את התיק שלי ברצינות המלאה ונתנו לי שירות מיקצועי ואיכותי. התרשמתי מבקיאותו של המשרד ואני יכול רק להמליץ את משרד עו"ד זה במצפון שלם ובחום!

מרים פופ

הי לכולם,אורך דין מבורך ,מאות גדולה.אמין,אמיתי ,מתחשב בכול סיטואציה ספציפי לבן האדם הנותן שירות .שאלוהים הברך אותו ואת משפחתו.????????????תודה לאל שיש כאלו אורך דינים כמו Joshua Pex.ממליצה מאוד בחום.❤❤❤

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

אהרון

דרך המשרד של מיכאל דקר זימנו עובדים זרים מומחים לביצוע עבודה מסויימת ממש מהר.

Nir Plesser

לאחר שבחנתי מספר משרדים לייצוג, בחרתי במשרד דקר, פקס, ושות' ולא התחרטתי. זכיתי ליחס אישי בטיפול המשפטי בתיק שלי, ומורן אשר ליוותה אותי בייצוג גילתה בקיאות וחריצות בתיק ותמיד הייתה זמינה לשאלותיי. לאור שביעות רצוני המלצתי גם למכרים נוספים לפנות למשרד

ערן כהן

הגעתי לעו"ד מיכאל דקר בזכות הביקורות המעולות עליו ולגמרי זכיתי! שכרתי את שירותי המשרד בתחום דיני המשפחה בתביעה שהגשתי למשמורת משותפת והפחתת מזונות והגעתי לתוצאה המיוחלת, דבר שחשבתי שלא אפשרי. מעבר לשירות המקצועי והאמין לו זכיתי מתחילת הדרך, מיכאל נתן לי הרגשה של בן בית ונסך בי רוגע ובטחון לאורך כל הדרך עם המון סבלנות ואמפתיה. תודה גדולה גם לשאר צוות המשרד - יישר כח! בהערכה רבה, ערן כהן

רמי חלבי

משרד עורכי דין רצינים ביותר . אנשים מקצועים נותנים השירות הכי טוב ללקוח . מנסיון שלי איתם בעינים עצומות הכי טובים שיש אפשר לסמוך עליהם תמיד . אני מעיד שקיבלתי שירות נהדר שירות מקצועי ואמין מצוות העורכי דין במשרד . ממליץ ביותר

Ariela Trabelsi

תודה עבור השירות היעיל, המהיר,האכפתי, המקצועי. השתמשנו בשירותכם מספר פעמים ,נמשיך ונמליץ.

Maya Dan

אנשים מקסימים ומקצועיים!
ממליצה בחום!

Romy Bar-David

נעזרנו בשירותיו של יהושע והיינו מרוצים מאוד! יהושע אדיב, אמין ועובד במהירות. אנחנו ממליצים עליו בחום!

דויד תורגמן

רוצה להמליץ לכל מי שמעוניין בשירותי המשרד על שירות מעולה ומקצועי מאוד
ובמיוחד למזל שהייתה מושלמת.

שי לוי

התעורר צורך דחוף לקלוט מהנדס מחברת אחות שלנו בצ'כיה שיעזור לנו בשני פרוייקטים חשובים של קליטת מכונות חדשות. בתוך מספר שבועות ואין סוף טפסים ואישורים התקבל ההיתר המיוחל ובימים אלה העובד ומשפחתו כבר בארץ. במקרים בהם הרגולציה בארץ מכבידה על בעלי העסקים (אולי מטעמים מובנים אבל שלא קשורים לתעשייה) המשרד עשה הכל ביסודיות ומקצועיות ובהבנה מוחלטת של התהליכים כדי שנקבל את האישורים המתאימים. תודה רבה לבתיה, אירנה וענת מהמשרד בירושלים על העבודה המאומצת והיסודית.
בברכה,
שי לוי
מנכ"ל קיוסרה אי וי אקס רכיבים (ירושלים) בע"מ

רויטל כהן אליאס

משרד מקצועי וצוות מעולה ורציני! עו״ד ענת לוי נתנה לי שירות אדיב, מקצועי ויעל. יחס אישי, כל שאלה או בקשה קיבלה התייחסות מידית. הרגשתי בידיים טובות ומקצועיות. מומלצים ביותר.

לימור

משרד עו" ד מעולה עם שירות והכוונה מהטובים ביותר. זכינו ליחס, כבוד ומענה בכל עת שרצינו ובמיוחד מעורכת הדין עדי ברגר שליוותה אותנו ברגעים מאוד מתוחים והראתה מיומנות, אחריות, אכפתיות, הראתה שאנחנו לא רק עוד לקוחות וכל זה עם חיוך ושמחה על פניה.

אריאנה זקס

שירות נעים ואדיב שנעשה ברגישות גדולה. כל התהליך עם ענת לוי לומגיסטרו ועם המשרד היה מהיר וללא דופי. תודה.

Dan Kash

טיפול מהיר ויעיל בבקשות שהגשתי כל זאת תוך סבר פנים יפות ואוירה נעימה.

יבגני

עורכי דין מצוינים ואכפתים! עזרו לי להסדיר חוב גדול ולקבל חזרה את רישיון הנהיגה. ממליץ בחום. נחמה, מיכאל ואודליה, תודה רבה!

אוריה מזרחי

ממליצה בחום על המשרד. פניתי למשרד בכמה תיקי נזיקין וראש המחלקה עורך דין יהודה אלחרר הדריך אותי בצורה מפורטת ויצירתית איך לפעול בדברים שהיו ממש קריטיים. זה עזר לי המון וגם הוריד לי מהלחץ הנפשי בעיקר שהכול בליווי והדרכה פרטית ומסודרת
תודה רבה גם לעוז ולאה מהמשרד. ממליצה לכל מי שאני מכירה.

Pazit Oz

עורכי דין מקצועיים ואנושיים. נותנים מענה גם במצבי חירום.ממליצה בחום!

דרור שניידר

מענה יעיל,זריז,מקצועי ואנושי

Hacohen Liel

פניתי לעו״ד יהושע פקס, קיבלתי מענה מהיר ביותר. כשהגעתי לצורך ביצוע השירות, הביצוע היה מיידי ואדיב תוך הסבר. ממליצה לכל מי שמעוניין בעבודה מהירה, עניינית ויעילה לפנות לעו״ד פקס.

Ilan Hefetz

רוצה לשבח את משרד העורכי דין.בראש ובראשונה את עורך דין גלילי .נתן לי שירות אדיב מקצועי ומהיר.
עורך דין אכפתי וקשוב.לכן אני ממליץ פה וכמובן שאמליץ לכל מכריי.תודה רבה ויישר כח.אילן.

Yael Cina

יהושע אדם מקצועי, אמין ומקסים. תמיד עוזר ודואג למה שצריך. ממליצה בחום!

Sharon Helbrecht

תודה השירות היה מאוד מקצועי, יותר מחמש כוכבים

מורן חן הראל, עורכת דין מגשרת ומטפלת

עורך דין יהושוע אדיב נעים ומקצועי מאד! ממליצה מאד

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

דנה פלד

יהושוע מיקצועי , מטפל ללא דיחוי ואדיב . תודה רבה על הטיפול!

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

Jacqueline Marie

תודה על אמינות ונאמנות וחיפוש הצדק והטוב בעולם!

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

מקור שם המשפחה דה קוסטה מגיע מפורטוגל וספרד. בשם זה נקראות מספר עיירות הממוקמות באי האיברי. עם זאת, כפי שנראה במאמר – יהודי פורטוגל בחרו להשתמש בשם עקב שכיחותו באוכלוסייה הפורטוגלית במהלך ימי הביניים. פירוש השם המילולי הוא "מהחוף". יהודים או צאצאי יהודים אשר נושאים או נשאו בעבר את השם זכאים לקבלת דרכון פורטוגלי.

משרדנו מתמחה בהוצאת אזרחויות זרות. במשרדנו קיימת פרקטיקה מפותחת ומטופחת של אזרחויות אירופה השונות כגון: אזרחות צרפתית, הולנדית, פולנית, רומנית וכמובן פורטוגלית. משרדנו עזר לאלפי מועמדים לקבל את האזרחות הפורטוגלית בזכות ניסיון רב ומקצועיות שנרכשה לאורך שנים.

מקור שם המשפחה דה קוסטה – זכאות דרכון פורטוגלי

מקור שם המשפחה דה קוסטה – זכאות דרכון פורטוגלי

שם המשפחה דה קוסטה היה מצוי בין יהודי פורטוגל בסוף ימי הביניים. כאן למעשה אנו מדברים על מגורשי ספרד, שהגיעו לחיות בצילה של הממלכה הפורטוגזית אחר שגורשו מספרד. אולם, גם בפורטוגל הורע מצב היהודים וזאת שוב עקב השפעות של ממלכת ספרד. תחת זאת נאלצו פעם נוספת לחיות כאנוסים.

אנוסי פורטוגל רחשו שנאה עמוקה לאומה הספרדית על כל שעוללה להם. זאת יחד עם התערבותה בצמרת המלוכה הפורטוגלית – מעשה שהוביל לגירוש יהודי פורטוגל רק חמש שנים לאחר גירוש ספרד.

כאשר הגיעו לפורטוגל החליטו לאמץ שמות משפחה מקומיים על אלו הספרדיים שהביאו מבית. זו הסיבה שחלק לא מבוטל מהם בחר בשמות כדוגמת קוסטה, אקוסטה ודה קוסטה (לעניינינו).

בפורטוגל השתדלו האנוסים לשמור על פרופיל נמוך. זאת עקב העובדה שהתושבים הנוצרים שנאו את הקונברסוס (מתנצרים חדשים) בשל לקיחת חלק מרכזי בתחום המסחר, ובגלל היותם מעורבים באופן בולט בכלכלה המקומית ובמקצועות מנהלתיים בכירים.

הנוצרים המקומיים חשדו תכופות בקונברסוס, וייחסו אותם כבוגדניים ואת דתם להעמדת פנים ללא כוונה נוצרית כנה. זאת הסיבה שלא פעם נשטפו ההמון שנאה מפי נזירים קתולים ויצאו בגלים לרחובות במטרה לטבוח כופרים.

משום כך, לא הותירו לאנוסים ברירה אלא לעזוב את פורטוגל ולחפש בית במקום אחר. השם קוסטה במהלך המאה ה-16 ובמיוחד ה-17 ואילך היה שם יהודי נפוץ. אפשר להבחין בו בנקל במספר רב של ערים מרכזיות בעולם. לערים אלו היגרו בחשאי האנוסים בקבוצות קטנות לאורך של למעלה ממאה שנים, על מנת שלא להיתפס בידי השלטונות הפורטוגליים.

לפניכם רשימה קצרה של ערים אשר בהן נכח שם המשפחה דה קוסטה. נושאי השם ברוב הגדול של המקרים היו אנשים בעלי השפעה ומוכרים באוכלוסייה בה גרו. הנה כמה דוגמאות לשכיחות השם בזמנים שבין המאות ה-16-19: אמסטרדם, איזמיר, המבורג, מידלבורג (הולנד), ליבורנו, רסיפה, לונדון, בורדו, פאריז, קוראסאו, ג'מייקה, ליסבון, פורטו, אבורה, ברגנזה, טוניס, האיים האזוריים (בקרבת פורטוגל) ועוד.

לאורך הדורות עמדו אישים וידוענים בעלי השפעות מכריעות שנשאו את שם המשפחה בצורותיו השונות כפי שהובאו לעיל. הנה כמה שמות של מפורסמים יהודים צאצאים לאנוסי ספרד ופורטוגל שנשאו את שם המשפחה:

מפורסמים בעלי השם דה קוסטה

אוריאל דה קוסטה (1585-1640) – אנוס פורטוגלי שהגיע בנעוריו להולנד הליברלית. היה אחד ממבשרי הנאורות של העת החדשה. רעיונותיו המקוריים שקיפלו בתוכם מחשבות על ליברליזם אנושי-אוניברסלי, חלחלו לשכבות העליונות בארץ השפלה ותרמו להתפתחותה של הקוסמופוליטיות ההולנדית באותה עת.

יצחק דה קוסטה (1798-1860) – נולד באמסטרדם למשפחה אמידה ובעלת ייחוס. אמו רבקה ריקרדו הייתה אחותו של אחד מארבעת הכלכלנים המשפיעים של העולם המערבי – דוד ריקרדו. אביו דניאל דה קוסטה היה סוחר נודע בעיר. יצחק דה קוסטה היה איש אשכולות ובעל דוקטורטים בתחומי עריכת דין ופילוסופיה. בנוסף היה משורר, תאולוג, מנהל סמינר ללימודים נוצריים (התנצר) ואחד ממנהיגי המפלגה הרפורמית-אורתודוקסית.

קתרין דה קוסטה (1679-1756) – ציירת אנגליה ובתו של פרננדו מנדז – רופאו האישי של מלך אנגליה צ'ארלס השני. קתרין דה קוסטה נודעה בהיותה האומנית האנגליה הראשונה ממוצא יהודי. זאת יחד עם היותה האישה היהודייה הראשונה שעבודותיה שרדו מהתקופה הנזכרת.

סולומון דה קוסטה אטיאס (1690-1769) – מייסד האוסף העברי-יהודי במוזיאון הבריטי. צבר הון נכבד כברוקר והפך לאישיות נודעת בדעותיה הליברליות – זה הן בפן היהודי והן בנוצרי.

משפחת דה קוסטה הייתה משפחה של סוחרים, ציירים, סופרים, חברי פרלמנט ושדלנים רחבה. כיום רוב בעלי שם משפחה זה הם נוצרים. עם זאת, בין ואתם בעלי קשר אפילו רחוק לשם המשפחה, פירושו כי אתם זכאים לדרכון פורטוגלי, זה בין ואתם יהודים או נוצרים כנזכר.

מטרת המאמר היא לטעון כי במידה וגם אצלכם קיים קשר לשם המשפחה, משמעו שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי. ובלבד אם קיים קשר יהודי במשפחה שלכם בעבר. התהליך לקבלת דרכון פורטוגלי-אירופי ייעשה בשילוב עבודת גנאלוגיה, שתיקח חלק על ידי גנאלוגים מומחים אשר עובדים במשרדנו. הגנאלוג יעקוב דור אחר דור עד שיגיע לאב/אם הספרדי/ה אשר עליו/ה יתבסס הדוח.

הדוח יפרט באופן נהיר ועל סמך מקורות רשמיים את השושלת של הלקוח, כך שיוכיח באופן מובהק את הקשר שבין הלקוח ובין בן המשפחה הספרדי בעבר שנשא את שם המשפחה. את הדוח אנו נשלח לקהילה היהודית שיושבת בפורטו, במטרה לקבל את מכתב ההמלצה שהינו אשרור פורמלי לזכאותכם. למידע נוסף צרו קשר עמנו דרך הטלפונים המופיעים מטה או באמצעות הדוא"ל.

צרו קשר – דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד – מקור שם המשפחה דה קוסטה

זכאות דרכון פורטוגלי עבור צאצאי מגורשי ספרד והאנוסים. מקור שם המשפחה דה קוסטה מצביע במקרים לא מעטים על מוצא יהודי פורטוגלי. אם גם אצלכם ישנו קשר לשם המשפחה וידוע לכם על עבר יהודי, אנו נשמח לעזור גם לכם כמו המוני לקוחות אחרים להשיג את הדרכון המבוקש.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה