דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

מעבר לישראל

Michael Decker

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

Chen Aviani

ברצוני להמליץ על משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג במיוחד לעו״ד יהושוע פקס על שירות מקצועי ומתן עזרה ויעוץ על תהליך חיים משותפים בישראל עם בת הזוג ממדינה זרה מול משרד הפנים.

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

Oksana Troshin

צוות מעולה , יעיל, אמין ומסור.
עונים לכל שאלה בפירוט עוזרים בכל שלב מתלווים ללקוח בכל פניה למשרד הפנים .
עזרו לי לקבל עליה אחרי גיור כשמשרד הפנים התנגד.
ממליצה בחום

תהליך הכניסה או המעבר לישראל אינו תהליך פשוט. מאמר זה מסביר את כמה מהאפשרויות הקיימות כדי לעבור לישראל תוך כדי עמידה בדרישות המשפטיות. עורכי הדין לדיני הגירה שלנו, עם עשורים של ניסיון בתחום, ייצגו לקוחות רבים וסייעו להם להגר לישראל ולמדינות העולם.

למה בעצם לעבור לישראל?

יש סיבות רבות שיחיד או חברה ירצו לעשות מעבר לישראל. ישראל, שרבים מכירים את כינויה כ'מדינת הסטארט-אפ', היא בית לחברה רב-תרבותית רבגונית, והיא גם כמובן גם מדינת הלאום של העם היהודי.

מעבר לישראל

מעבר לישראל באמצעות עליה:

עבור מי שיהודי או מי שממוצא יהודי, מדינת ישראל מציעה אפיקים שונים לעשיית עליה לישראל – בתנאי שעומדים בדרישות המשפטיות.

דרכים אחרות לקבל מעמד לישראל:

עבור מי שאינם יהודים או יהודים שאינם רוצים לעבור לישראל באמצעות תהליך העליה, יש להשיג אשרת כניסה אחרת ומעמד אחר בישראל. ישנם מספר אשרות שקיימות, וביניהן:

 • אשרת ב/1, אשרה לעובדים. תאפשר לעובדים זרים לעבוד בישראל באופן חוקי.
 • אשרת ב/2, אשרת מבקר שגם מוכרת כ'אשרת תייר', ניתנת בדרך כלל למשך זמן של 3 חודשים, ואינה מאפשרת למחזיק האשרה לעבוד.
 • אשרת ב/4, אשרת מתנדב, ואינה מאפשרת למחזיק האשרה לעבוד.
 • אשרת ב/5, אשרת משקיע זר, ניתנת למשקיעים אשר הינם אזרחי ארצות הברית.
 • אשרת א/1, אשרה ליהודים שרוצים לגור בישראל לפני עשיית עליה. אשרה זו מאפשרת למחזיק האשרה לעבוד בישראל, להחזיק תעודת זהות ולקבל את הזכויות שבאות עם החזקת תעודת זהות.
 • אשרת א/2, אשרת סטודנט, מאפשר למחזיק האשרה ללמוד בישראל, אך לא לעבוד בישראל.
 • אשרת א/3, אשרת שהייה לאנשי דת, מאשרת לאנשי דת לשהות בישראל ולמלא את החובות הדתיות שלהם לקהילה הדתית שלהם בישראל.
 • אשרת א/4, ניתנת לבני הזוג או ילדים קטינים של מחזיקים אשרות א/2 או א/3.
 • אשרת א/5, אשרת תושב ארעי שמאשרת למחזיק האשרה לעבוד בישראל ולקבל תעודת זהות ישראלית יחד עם כל הזכויות הסוציאליות הנלוות.

הליך הגשת הבקשה:

 מעבר לישראל בדרך כלל ידרוש הגשת בקשה במשרד הפנים. דבר זה נכון במיוחד עבור מי שמבצע מעבר כחלק ממעבר של עסק, או כעובדים זרים שמבצעים רילוקיישן לישראל. הליך בירוקרטי זה אינו מורכב מדי, אבל ההקפדה על הפרטים הקטנים יכולה לחסוך זמן, משאבים ואנרגיות יקרות בטווח הארוך.

במשרד שלנו עורכי דין לדיני לרילוקיישן עם מומחיות בתחומים הרלוונטים של דיני ההגירה, דיני התאגידים ודיני העבודה הישראליים. הם ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע במעבר שלכם לישראל.

למידע נוסף:

כנקודת התחלה, כדי לקבל מידע מוסף על הגירה ומעבר לישראל, ראו מאמרים של משרדנו בנושא הגירה לישראל.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות בעניין מעבר לישראל, או אם תרצו לקבל מידע בנוגע למסמכים הדרושים, צרו קשר איתנו.

צרו קשר

 • ✓ Valid number ✕ Invalid number
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה