האם אתה יודע איך לחדש את הגרין קארד שלך?

כיצד לחדש את הגרין קארד – הכרטיס הירוק אשר מונפק על ידי רשויות ההגירה לארצות הברית לכל תושב קבע בארה"ב? לכל תושב קבע של ארצות הברית מונפק "כרטיס ירוק" כהוכחה כי התושב מורשה להתגורר ולעבוד בארה"ב. המטרה הסופית של רוב המהגרים לארצות הברית היא להשיג גרין קארד. מאמר זה, מאת עורך דין אלכס ברוש, ​​ממשרד עורכי הדין כהן, דקר, פקס וברוש בפתח תקוה וירושלים, העוסק בהגירה לארה"ב, יספק סיכום קצר של הפעולות שעל תושב קבע לעשות כדי לחדש את הגרין קארד שלו.

כיצד להגיש בקשה לחידוש הגרין קארד?

כיצד לחדש את הגרין קארד

יש לחדש את הגרין קארד במידה ופג תוקפו, או אם הוא יפוג בתוך תקופה של 6 החודשים הקרובים. יש לציין כי גרין קארד מסופק לכל תושבי הקבע בארה"ב ותקף לתקופה של 10 שנים.

אפשר להתחיל את תהליך חידוש הגרין קארד על ידי:

הגשת טופס I-90, "בקשה להחליף כרטיס תושב קבע", באתר רשות ההגירה.
הגשת עותק מודפס של טופס I-90 בדואר.

כיצד לחדש את הגרין קארד אם אתה מחוץ לארצות הברית?

אם אתה נמצא מחוץ לארה"ב, והגרין קארד שלך עומד לפוג תוך 6 חודשים, יש להגיש בקשה לחידוש הגרין קארד ברגע שתחזור לארה"ב. זאת, בהנחה שתחזור תוך שנה אחת (1) מיום עזיבתך את ארה"ב, לפני שפג תוקפו של הגרין קארד.

אם הגרין קארד יפוג בעודך מחוץ לארה"ב, ולא הגשת בקשה לחדש את הגרין קארד, לפני עזיבתך, עליך לפנות אל הקונסוליה של ארה"ב, או למשרד USCIS (רשות ההגירה של ארה"ב) הקרוב ביותר לפני הגשת טופס I-90 כדי לחדש את גרין קארד.

הארכת מעמד תושב על תנאי?

ההוראות מעלה הן ספציפיות לתושבי קבע של ארה"ב המבקשים לחדש את הגרין קארד שלהם. תושב מותנה של ארה"ב המעוניין להאריך את מעמדו בטרם יפוג, חייב להגיש טופס I-751. זוהי עתירה להסרת התנאים על מגורים באמריקה. מידע נוסף זמין באתר האינטרנט של המחלקה לביטחון המולדת של ארצות הברית.

צור קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף – כיצד לחדש את הגרין קארד

פנה למשרד עורכי הדין כהן, דקר, פקס, ברוש, לקבלת מידע נוסף על חידוש גרין קארד והגירה לארצות הברית.

ייעוץ משפטי http://lawoffice.org.il/053-7471900

          03-6979486

רחוב עמל 37 פתח תקווה 4951337 ישראל, http://lawoffice.org.il/: office@lawoffice.org.il