עורך דין ירושה: ירושות, צוואות ועיזבונות

מאמרי המשרד בתחום ירושה ועיזבון

עורך דין מומחה לענייני ירושה: ירושות, צוואות, עיזבונות וכל מה חשוב לדעת

בין אם מדובר על תביעות ירושה בישראל, מימוש צוואות שנכתבו בכל ארץ אחרת או עיזבון שנמצא בחו"ל, הליכי גישור ופתרונות בסכסוכים סביב ירושה, או כל תחום אחר הקשור בנושא – לצוות המומחים במשרדנו יש את הידע המקצועי והכלים לסייע לכם בתהליך יעיל ובמיצוי מקסימלי של הזכויות שלכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שלב ולקבל סיוע מצוות מקצועי של עורכי דין ונוטריונים מנוסים בענייני ירושה במשרדנו בירושלים ותל אביב.

חתימה על צוואה להסדר ירושה

ירושה על פי דין

ירושה על פי דין היא כזו שתחולק על פי הדין שבחוק הירושה משנת 1965, במקרים בהם לא נערכה צוואה על ידי המנוח.

כחלק משירותי המשרד נשמח לבחון כל מקרה לגופו, לבדוק לעומק מי הם היורשים החוקיים על פי דין ולפתור בעיות הנובעות ממעגלי קרבה רבים של המנוח ומתביעות מתחרות של מספר יורשים. כמו כן נוכל לבחון את מעמדו החוקי של בן/בת הזוג של המנוח על מנת לדאוג לחלוקה הוגנת ושוויונית של העיזבון בין השארים.

להוראות כלליות בחוק הירושה, הן במקרים של חלוקת ירושה והן על פי צוואה היכנסו לקישור הבא.

ירושה לפי צוואה

על פניו, כאשר ישנו צו ירושה וצו קיום צוואה, החלוקה אמורה להיות פשוטה וטכנית בלבד, אבל המציאות מראה שבמקרים רבים זה לא כך. ראשית ישנם כמה וכמה הליכים בירוקרטיים הכרחיים על מנת לקיים צוואה שלא כולם יכולים לבצע באופן עצמאי, בין אם מבחינה טכנית וחוסר בזמן ובין אם מתוך היעדר ידע והיכרות עם התהליך.

שנית, ישנם הרבה מקרים בהם מוגשת התנגדות לקיום הצוואה והתמודדות עם ההתנגדות מצריכה כלים משפטיים וניסיון. אנו נשמח לסייע לכם בתהליך הזה מתחילתו ועד סופו עד למימוש סופי של צו הירושה וקבלת העיזבון.

התנגדות לצו ירושה

בכל מקרה בו תהיו מעוניינים להגיש התנגדות לצו ירושה מכל סיבה שהיא, צוות המשרד שלנו ישמח לסייע ביצירת בקשה משכנעת וכן בהגשת המסמכים הרלוונטיים ומעקב מלא לאחריה.

נכסים במדינות זרות ודיני ירושה בישראל

עריכת צוואה וכן מימוש ירושה עשויים להיות תהליכים פשוטים יחסית במקרים מסוימים ומורכבים יותר במקרים אחרים, אבל כאשר מדובר על מקרים של נכסים שונים בחו"ל של אזרח ישראלי שנפטר או לחלופין נכסים בישראל של קרוב משפחה שנפטר בחו"ל, לרוב התהליך יהיה מעט סבוך ומורכב יותר.

נשמח לסייע במימוש ירושה בישראל אם קרוב המשפחה שלכם נפטר בחו"ל. בעריכת צוואה במידה ויש לכם נכסים גם בישראל, אבל גם במדינות זרות נוספות, וכמובן בקבלת חוות דעת דין זר בנושא ירושה בישראל.

תרגום נוטריוני וחותמת אפוסטיל בדיני ירושה

בכל מקרה בו תהליך מימוש הירושה מצריך תרגום נוטריוני של מסמכים שונים, כמו במקרים בהם יש צורך בתרגום צוואה, נשמח להעניק לכם שירותי תרגום מקצועיים שיעזרו לכם לממש את התהליכים החשובים בהקדם האפשרי. כמו כן נשמח לעזור בנושא המורכב של חותמת אפוסטיל בדיני ירושה, כאשר נשמח כמובן לבצע את התהליך באופן יעיל עבורכם.

צרו קשר בהקדם האפשרי

לסיכום – כאשר אתם צריכים סיוע משפטי או מנהלי בנושאי צוואה או ירושה, מומלץ לקבל אותו תמיד מהמומחים בתחום. צוות עורכי הדין שלנו הוא בעל ניסיון עשיר וארוך שנים בנושאים שונים של ירושה בארץ ובחו"ל ואנו נשמח לעזור גם לכם להתגבר על כל אתגר או מכשול בנושא. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

נשמח לעמוד לשירותכם באם אתם זקוקים לסיוע משפטי:

עורך דין ירושה בפתח תקוהייעוץ משפטי https://lawoffice.org.il/03-3724722

055-9781688

רחוב עמל 37 פתח תקווה 4951337 ישראל, https://lawoffice.org.il/[email protected]