דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

טביעות אצבע עבור תעודת יושר מה FBI

Joshua Pex

איך מוציאים תעודת יושר מארה"ב? טביעות אצבע עבור תעודת יושר מה FBI נדרשות הן עבור אזרחי ארצות הברית אשר רוצים לעלות לישראל, והן לצורך קבלת מספר סוגי ויזה לארה"ב עבור ישראלים אשר התגוררו בעבר בשטח ארה"ב, וכעת מבקשים ויזה לארה"ב. הבולשת הפדרלית מספקת סוג של תעודת יושר (או ליתר דיוק, תעודת היעדר הרשעות ברמה הפדרלית) על בסיס טופס טביעות אצבע, אשר נשלח אליהם לבדיקה. תעודה זו דרושה עבור אמריקאים אשר רוצים להגר לישראל או לקבל כאן מעמד קבע, או אשרות מסוגים שונים, כגון: אשרת עבודה לישראל עבור עובד זר מומחה. בנוסף, התעודה דרושה לישראלים אשר רוצים לעבוד, לחיות, או להגר אל ארה"ב, לאחר שהתגוררו תקופה מסוימת באמריקה. מאמר זה של עורך הדין יהושע פקס יסביר כיצד לקחת טביעות אצבע בישראל.

טביעות אצבע עבור תעודת יושר מה FBI

לשם מה צריך לספק טביעות אצבעות?

מערכות אכיפת החוק בכל מדינה בארצות הברית הן נפרדות, ואינן משתפות ביניהן בכל המידע הקיים. עקב כך, התעודה הציבורית הקרובה ביותר ל"תעודת יושר" (היעדר הרשעות פליליות) כפי שאנו מכירים אותה בישראל ובמדינות אחרות בעולם, היא היעדר רישום עבירות פדרליות. משרד הפנים בישראל, וגם מעסיקים או רשויות ההגירה בארה"ב, אשר מבקשים לוודא (ככל שניתן) שאין לכם עבר פלילי בארצות הברית יבקשו שתקבלו תעודה זו מה FBI לצורך בירור הזהות וההיסטוריה הפלילית של המבקש. סוכנות ה- FBI – לשכת החקירות הפדרלית האמריקאית – מטפלת בפשעים חמורים במיוחד או בפשעים ברמה הכלל-ארצית. בנוסף, סריקת האצבעות שלהם משווה את טביעות האצבע לאלו של טרוריסטים מוכרים, או פושעים בינלאומיים גם אם מעולם לא נתפסו בארה"ב.

לצורך קבלת תעודה זו יש לשלוח ללשכת הבולשת בארה"ב את טביעות האצבעות.

איך לוקחים טביעות אצבע עבור תעודת יושר מה FBI בישראל?

אם נדרשתם להמציא תעודת יושר של ה- FBI ואתם נמצאים בישראל, ייתכן כי נכנסתם ללחץ, או שחשבתם כי בוודאי תצטרכו לפנות אל מומחים בארה"ב בנושא. אחרי הכל, מי יודע כיצד בדיוק צריך לספק את טביעות האצבעות, האם כל מי שמספק את השירות עושה זאת כראוי, ומאיזה מומחה הרשויות בארה"ב יסכימו לקבל טביעות אצבע?

משרדינו עובד עם מומחים ללקיחת טביעות אצבעות שהם בעלי ניסיון מוכח בעבודה מול ה- FBI ורשויות הגירה בשלל ארצות. יצירת קשר עם מומחה דרך משרד עורכי הדין שלנו, מאפשרת לקחת טביעות אצבעות בצורה מקצועית ומהירה במיקום מרכזי בארץ.

מה קורה אם אני בעל עבר פלילי בארה"ב? האם אסורב כניסה לישראל?

רשויות ההגירה הישראליות (בעיקר משרד הפנים, אך במקרה זה גם משטרת ישראל, רשויות הביטחון ועוד) שוקלות את ביטחון אזרחי ישראל מול זכותו של הפונה להיכנס לישראל ולהתגורר בה. משרד עורכי הדין שלנו בירושלים מתמחה בעזרה בעלייה וכניסה לישראל לבעלי עבר פלילי. חשוב לזכור כי גם במידה ותעודת ה FBI מצביעה על הרשעות קודמות, ייתכן שלא הכל אבוד.

רוצים לדעת איך מוציאים תעודת יושר מארה"ב? צרו קשר עם מומחים:

משרדנו מתמחה בעזרה לאזרחי ישראל אשר רוצים להגר לארה"ב או לאזרחי ארצות הברית אשר מבקשים לעלות או להגר לישראל. התקשרו למספר הטלפון הרשום מטה על מנת לתאם פגישה במשרד עורכי הדין שלנו בירושלים או בתל אביב. נשמח לתת ייעוץ וסיוע משפטי בנושא טביעות אצבע עבור תעודת יושר מה FBI לצרכי הגירה לישראל או ארצות הברית.


 

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה