דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

ויזת עבודה בישראל לספורטאים ולמאמנים מחו"ל

Joshua Pex

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

Chen Aviani

ברצוני להמליץ על משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג במיוחד לעו״ד יהושוע פקס על שירות מקצועי ומתן עזרה ויעוץ על תהליך חיים משותפים בישראל עם בת הזוג ממדינה זרה מול משרד הפנים.

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

Oksana Troshin

צוות מעולה , יעיל, אמין ומסור.
עונים לכל שאלה בפירוט עוזרים בכל שלב מתלווים ללקוח בכל פניה למשרד הפנים .
עזרו לי לקבל עליה אחרי גיור כשמשרד הפנים התנגד.
ממליצה בחום

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

חיפשתם דרך לקבל ויזת עבודה לספורטאי או למאמן (לקבוצות כדורגל, כדורסל או ענפים אחרים) זר בישראל? משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג, ושות' כאן כדי לסייע לכם.

ויזת עבודה לספורטאי מחו"ל (למאמן או לשחקן זר), בדרך כלל נחשבת ויזת עבודה של מומחה זר. הליך זה מצוי בתחום עיסוקם של עורכי דין לענייני הגירה.

בקשות לגיוס שחקן זר או מאמן מחו"ל, מוגשות בדרך כלל על ידי ארגונים מהמגזר השלישי, כיוון שרוב הקבוצות בישראל הן סוג של מלכ"רים – מוסדות ללא כוונת רווח (אגודות ספורט).

צוות המשרד שלנו מיומן בסיוע לחברות קטנות וגדולות ולמוסדות שונים, לקבל ויזת מומחה זר עבור 'טאלנטים' שמגויסים מחו"ל.

ויזת עבודה לספורטאי

ויזת עבודה בישראל לשחקן זר או מאמן מחו"ל

המדינה מגבילה את מספר ויזות העבודה שהיא מעניקה למומחים זרים בכל שנה, על מנת לוודא שרוב המשרות יוצעו לאזרחים לישראלים. לכן, קיימות מגבלות על מספר השחקנים הזרים שכל קבוצה יכולה להחזיק (בהתאם לענף הספורט הספציפי).

כידוע, שני ענפי הספורט המרכזיים ביותר בישראל הם כדורגל וכדורסל. גם משחק הפוטבול האמריקאי מעורר בארץ יותר ויותר עניין.

הממשלה מוכנה להציע תנאים מיוחדים לשחקנים ולמאמנים בקבוצות כדורגל, כדורסל ופוטבול, במיוחד אם מדובר בספורטאים עם כישורים מיוחדים, שיחזקו את הנבחרת ובכך אולי יסייעו ליצירה של עוד משרות או להתפתחויות כלכליות בתחום הספורט. כאשר זהו אכן המצב, החברה או המלכ"ר יכולים לבנות "קייס" שיבסס את הצורך בספורטאי הזר.

חשוב לציין שכל ספורטאי זר, בין אם שחקן ובין אם מאמן כדורסל, כדורגל או פוטבול אמריקאי, חייב להשתכר פי שניים מהשכר הממוצע שמשולם למקבילו הישראלי. בנוסף יש צורך באישור משרד הפנים לכך שהספורטאי הזר אכן חיוני.

על מנת להגיש בקשה לוויזה הרלוונטית (ויזת B/1) לשחקן או מאמן זר בעלי כישורים בולטים בכדורגל, כדורסל או פוטבול, יש לוודא שהספורטאי לא נמצא בישראל בזמן הגשת הבקשה.

את הבקשה מגיש הארגון שמזמין את העובד הזר, ורק לאחר אישור הבקשה (אם תאושר), הספורטאי יכול לאסוף את הוויזה מהקונסוליה הישראלית במדינתו. פרסמנו את רשימת התנאים והמסמכים הדרושים לניהול ההליך, במאמר שלנו על ויזת עבודה B/1.

מאמרים נוספים בנושא הגירה

משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג, ושות' צבר יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום ההגירה, כולל ויזות עבודה בישראל למומחים זרים. נציין שככלל, נהלי ההגירה בישראל כפופים למשרד הפנים.

לקריאה נוספת על ויזות עבודה למומחים זרים, או על נושאים דומים, ניתן לעיין במאמרים שלנו בתחום ההגירה, המהווים מקור חינמי למידע בנושאים שונים שמעניינים את הלקוחות שלנו.

צרו קשר

אם נדרש לכם סיוע כדי לקבל ויזת עבודה בישראל עבור מאמן או שחקן זר, בענף הכדורגל, הכדורסל, פוטבול אמריקאי או ענף אחר, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

עו"ד יהושע פקס העוסק בהגירה ובוויזות עבודה למומחים זרים, ישמח לעמוד לשירותך.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה