Skip to content

ויזת סטארט אפ לקנדה

Avatar

Alex Brosh

מסלול הגירה לקנדה עבור יזמים
ויזת סטארט אפ לקנדה היא תכנית הגירה לקנדה קבועה חדשה (מחודש מארס 2018) אשר פורסמה על ידי ממשלת קנדה במטרה למשיכת יזמי חברות הזנק (סטארט-אפ) להגר אל קנדה. התכנית התחילה כפיילוט אבל בגלל הביקוש הגבוה והעניין הגובר מצד יזמים אזרחי מדינות העולם קיבלה מעמד קבוע. תכנית "סטארט-אפ ויזה" נועדה למשוך יזמים בעלי רעיונות עסקיים פורצי דרך להגר לקנדה ולהגשים את החלום של הקמת חברת הזנק בינלאומית בסביבה נוחה ותומכת. המועמדים האידאליים הם אנשים שיש להם רצון ופוטנציאל להקים חברה ולתרום לכלכלת קנדה.

האם אתה יכול לקבל ויזת סטארט אפ לקנדה?

ויזת סטארט אפ לקנדה

מאמר זה מסביר כיצד להתקבל לתכנית "סטארט-אפ ויזה" הקנדית. קנדה היא המדינה הראשונה המציעה תכנית הגירה מסוג זה. מועמדים מצליחים יכולים להקים ולנהל עסק מקורי, חדשני, ותחרותי ברמה הגלובלית אשר מעסיק עובדים קנדים. לאחר הקמת העסק, היזמים יקבלו מעמד של תושבי קבע בקנדה!

יצירת תוכנית עסקית מוצלחת

זכור כי הרעיון שלך צריך להיות חדשני ותחרותי בזירה הגלובלית. בעסק גם צריכים לעבוד בעיקר אזרחי קנדה. התכנית העסקית צריכה להיות יצירתית, אבל גם מציאותית.

להלן רשימת דרישות לבעל העסק עבור ויזת סטארט-אפ לקנדה:

ההצעה העסקית יכולה לכלול עד 5 חברים.
כל חבר חייב להיות בעל זכות הצבעה של לפחות 10% מכלל המניות הקיימות.
חברים וארגונים התומכים ברעיון העסקי שלך חייבים להחזיק ביחד למעלה מ -50% מזכויות ההצבעה בכלל המניות הקיימות.

כמו כן, עליך לעמוד בתנאים הבאים הנוגעים לניהול ופעילות:

  • אתה חייב לנהל את העסק בקנדה באופן פעיל ומתמשך.
  • עיקר הפעילות של העסק צריכה להיות מרוכזת בקנדה.
  • העסק שלך חייב להיות מיוסד ורשום בקנדה.
  • מובן שייתכן ואינך יכול לענות על כל הדרישות אלה באופן מיידי. עם זאת, עליך לשכנע את רשויות ההגירה לקנדה כי אתה מתכוון לעמוד בתנאים ברגע שתקבל מעמד של תושב קבע בקנדה.

הציגו את הרעיון החדשני שלכם לארגון שאושר על ידי ממשלת קנדה

על מנת להיות זכאי לקבל ויזת סטארט-אפ לקנדה, עליך לקבל מכתב תמיכה ותעודת התחייבות מארגון בעל סמכות לתמוך במועמד המעוניין לקבל ויזת יזמות. ארגונים אלה קיבלו אישור לספק תמיכה ליזמים מממשלת קנדה. ארגונים אלו כוללים קרנות הון סיכון, משקיעי "אנג'ל", וחממות עסקיות. לקבלת רשימה מלאה אפשר להיכנס אל אתר האינטרנט של ממשלת קנדה.

חשוב להרשים את הארגון עם התכנית העסקית שלך. לכל ארגון יש תנאים ונהלים משלו. לפני הצגת התכנית חשוב להקפיד לפעול לפי הנחיות הארגון להגשת תכניות עסקיות. בסופו של דבר, עלייך לעמוד בדרישות הארגון, להציג את התכנית העסקית שלך, ולשכנע את חברי ההנהלה כי הרעיון שלך שווה תמיכה.

קבל מכתב תמיכה ותעודת התחייבות

אשרת סטארט-אפ של קנדהבמידה והארגון מחליט לתמוך במיזם העסקי שלך, הוא ינפיק תעודת התחייבות ומכתב תמיכה. בלי מסמכים אלו, לא תהיה זכאי לקבל ויזה סטארט-אפ קנדית. תעודת ההתחייבות ומכתב התמיכה חייבים לאשר כי יש לך את תמיכת הארגון לפחות באחת מהפעולות הבאות:

  • קרן הון סיכון המאשרת השקעה מינימאליות כוללת של 200 אלף דולר
  • קבוצת משקיעי אנג'ל המאשרים השקעה מינימאליות של 75,000 $
  • חממה עסקית המאשרת את קבלתך לתכנית החממה

מבחן שליטה באנגלית או צרפתית

לקבלת הוויזה לקנדה עליך להפגין את הידע שלך באנגלית או בצרפתית. בין המבחנים המקובלים על ידי ממשלת קנדה ישנם מבחני ה – CELPIP, IELTS או TEF. במידה ועברת מבחן לפני הפנייה לקבלת הוויזה, תוצאות המבחן יכולות להיות לכל היותר מלפני שנתיים. אתה חייב לקבל ציון השווה ערך לכל הפחות ל- 5 בחישוב המיומנות בשפות קנדה (CLB) כדי להיות זכאי לאשרת יזם.

לקבלת ויזת סטארט אפ לקנדה תידרש להוכיח כי תוכל לכלכל את עצמך

עלייך להראות כי ברשותך מספיק כספים כדי לפרנס את עצמך ו\או את המשפחה שלך בקנדה. אל תצפה לקבל תמיכה כספית מהממשלה במסגרת תכנית ויזת היזמים. הסכום המינימלי של הכסף שתצטרך תלוי במספר הנפשות במשפחה שמהגרים לקנדה. כך למשל, רווק ללא ילדים חייב להיות בעל לפחות 12,475 $ קנדיים. אם המועמד הוא אב למשפחה עם אישה ושני ילדים, הסכום המינימלי הוא 23,181 דולר קנדיים. כדי לבדוק מה הדרישה עבור המשפחה שלך בקר באתר האינטרנט של קנדה. לצרכי חישוב הכספים לכלכלת המשפחה בקנדה לא מחשיבים הלוואות שקיבל המועמד. שימו לב כי חייב להוכיח כי הכספים ניתנים להעברה בנקאית וזמינים לשימוש מבקש הוויזה לקנדה.

הכן את בקשתך לאשרת סטארט-אפ של קנדה

לאחר שתעמוד בקריטריונים שהוזכרו למעלה, הבקשה שלך לקבלת ויזת סטארט אפ לקנדה תיבדק על ידי רשויות ההגירה. גם במידה ותתקבל לתוכנית, יהיה עלייך ועל משפחתך לעמוד בתנאי ההגירה של קנדה – כלומר, אף אחד במשפחה אינו יכול להיות בעל עבר פלילי או בעיה רפואית חמורה.

לקבלת מידע נוסף על ויזת סטארט אפ לקנדה, אנא צרו קשר עם משרדינו. בנוגע לאפשרויות הגירה אחרות לקנדה, תוכלו לקרוא את המאמר שלנו על מסלול כניסה מהירה לקנדה. אנחנו במשרד כהן, דקר, פקס וברוש, נשמח לעזור לכם בתהליך ההגירה לקנדה.

ויזת סטארט אפ לקנדה

053-7471900

          03-6979486

 : office@lawoffice.org.il 

 

צרו קשר

Scroll To Top