ויזת עסקים לארצות הברית – ויזה L

נתי אס

יחס אישי ממליץ בחום !!!!!

עורך דין ג'יימי כהן, עורך דין הגירה לארה"ב, ראש מחלקת הגירה לארצות הברית במשרדנו, מסייע לעסקים ישראלים אשר מבקשים להרחיב את תחומי הפעילות למשק האמריקאי לקבל ויזה עסקים (L ויזה) לארה"ב.

ויזת עסקים לארה"ב מאפשר לחברה הישראלית לשלוח עובדים לארצות הברית, על מנת לעבוד בסניף קיים של החברה במטרה לפתח ולהרחיב את הפעילות העסקית, או על מנת לפתוח סניף חדש של החברה הישראלית בארה"ב במטרה לפרוץ אל השוק האמריקאי. ויזה L היא ויזה לעבודה לארה"ב, בקטגוריה של ויזות שלא למטרות הגירה לארה"ב. יחד עם זאת ויזה עסקים לארה"ב מאפשר לקבל אשרת עבודה חוקית לארה"ב עבור מחזיק הוויזה ועבור בן או בת הזוג, אשר גם הם רשאים לעבוד בארצות הברית ללא הגבלה (ויזה L-2). כמו כן, ילדים עד גיל 21 זכאים להצטרף אל הוריהם בהליך רילוקיישן לארה"ב, להירשם בבתי ספר וכדומה. כמו כן, למרות שוויזה עסקית (ויזה L) לא נחשב ויזה הגירה לארה"ב, הרי שניתן לחדש את תוקף הוויזה לארה"ב, זאת כל עוד העסק ממשיך בפעילותו. יתר על כן, אין מניעה לבקש קבלת גרין קארד לארה"ב במהלך השהייה בארה"ב באמצעות ויזה עסקים לארה"ב. ויזה L לארה"ב ייחודי בעניין הנ"ל של האפשרות לבקש גרין קארד ותושבות קבע בארצות הברית במהלך השהייה בארה"ב, היות ורוב הקטגוריות של ויזת עבודה לארה"ב, אינן מעניקות ואוחז בוויזה לארה"ב את האפשרות לבקש גרין קארד לארה"ב.

רשויות ההגירה לארה"ב מדווחות כי בשנת 2014, למעלה מ- 71,000 ויזות L לארה"ב נופקו עבור חברות מכל רחבי העולם אשר ביקשו לקבל ויזה למטרת עסקים בארה"ב עבור העובדים שלהם. יחד עם זאת, באותה השנה למעלה מ- 13,000 בקשות של ויזה עסקית לארה"ב נדחו על ידי רשויות ההגירה, אשר בחנו את הבקשות אולם מצאו  כי לא עומדים בקריטריונים הנדרשים. לאור האמור לעיל, ישנה חשיבות מכרעת לבצע את הליך ויזת עסקים לארה"ב באמצעות עורך דין הגירה לארה"ב, אשר בקיא בתחום ויזה עסקית לארה"ב ובעל ניסיון בעבודה מול רשויות הגירה לארה"ב.

לקבלת ייעוץ משפטי בכל הנוגע לויזה עסקים לארה"ב, או הגירה לארצות הברית, צרו קשר:

עו"ד הגירה, ויזה עסקים.ייעוץ משפטי https://lawoffice.org.il/053-7471900

          03-6979486

רחוב עמל 37 פתח תקווה 4951337 ישראל, https://lawoffice.org.il/: [email protected]

משרד עורכי דין הגירה לארה"ב