אשרת כניסה לביקור בקנדה

מי צריך ויזה לקנדה? האם אתם מתכננים ביקור בקנדה? במאמר זה תמצאו את התשובות לכל השאלות לגבי אשרת כניסה לקנדה, eTA (באנגלית: Electronic Travel Authorization). המאמר כולל קישורים לאתר האינטרנט של ממשלת קנדה אשר יעזרו לך לגלות אילו דרישות חלות עליך.

האם אני צריך ויזה כדי לבקר בקנדה?

ויזה לקנדההצעד הראשון, הרבה לפני שאתם עולים על המטוס, הוא לקבל ויזת כניסה לקנדה או אישור נסיעה אלקטרונית (ETA). לא מומלץ להמתין עד הרגע האחרון. איך אפשר מי צריך ויזה אל קנדה? פָּשׁוּט: הכלל הוא שכל אחד צריך ויזה לקנדה, אלא אם אתה שייך למדינה לה הסכם פטור מאשרות עם קנדה. אבל חשוב לשים לב כי גם במקרה זה, אם אתה על מטוס שנוחת בשדה תעופה קנדי, אתה צריך ETA. לדוגמה, אם ברשותך דרכון ישראלי, אינך זקוק לוויזת כניסה לקנדה מראש, אלא לאישור ETA בלבד. אם לדוגמא ברשותך דרכון שהונפק על ידי הרשות הפלסטינית, אתה זקוק לויזה אבל לא לETA. כדי לברר אם אתה צריך ויזה לקנדה, אתה יכול לבקר באתר "ממשלת קנדה". שים לב, אזרחי ארה"ב ובעלי גרין קארד אינם זקוקים לאשרת ביקור וגם לא נדרשים לאישור ETA.

האם אני צריך להגיש מידע ביומטרי כדי לקבל ויזה לקנדה?

השלב הבא לפני ביקור – לברר האם אתה נדרש לספק מידע ביומטרי או לעבור בדיקה רפואית. מה זה מידע ביומטרי? בעיקרון, זה אומר טביעות אצבעות ותצלום פנים. השאלה האם תצטרך לתת מידע זה תלויה באזרחות ובגיל שלך. רק אנשים ממדינות מסוימות, בין הגילאים 14 עד 79 חייבים לספק מידע זה. לדוגמה, אם אתה בעל דרכון ישראלי, אינך צריך לתת מידע ביומטרי. לעומת זאת, אם אתה בן 25 עם דרכון פלסטיני, עליך לספק מידע ביומטרי. כדי לראות אם אתה חייב לספק מידע ביומטרי, תוכל לבדוק בקישור זה לאתר "מחלקת הגירה לקנדה".

האם אני צריך לעבור בדיקה רפואית כדי לבקר בקנדה?

אם אה מתכנן ביקור קצר בקנדה, לא תצטרך לעבור בדיקה רפואית. עם זאת, אם אתה מתכנן להישאר בקנדה למשך תקופה של מעל 6 חודשים אז ייתכן שתצטרך לעבור בדיקה רפואית במקרים הבאים: ראשית, לאחר שהות של 6 חודשים רצופים או למעלה מכך במדינה אשר נחשבת מדינה בסיכון. שימו לב כי הבחינה הרפואית אינה מבוססת על אזרחות המבקש, אלא על מדינת המגורים בשנה האחרונה. כך למשל, אנשים החיים בישראל אינם צריכים לעבור בדיקה רפואית לביקור בקנדה. שנית, במידה ואתה הורה או סב לתושב קנדה ​​והגשת בקשה ל"סופר" ויזה. שלישית, במידה ואתה מתכוון לעבוד בקנדה בתחום הרפואה / בריאות, עם ילדים, או עם קשישים. כדי לראות אם תצטרף לעבור בדיקה רפואית, מומלף לבקר באתר "רשות ההגירה אל קנדה".

אם יש לך שאלות לגבי אשרות ביקור אל קנדה, הסכמי כניסה ודרישות אחרות עבור כניסה לקנדה, צור איתנו קשר. אנחנו במשרד כהן, דקר, פקס וברוש, נשמח לעזור לך לקבל ויזה לקנדה, בין אם לביקור או למטרות הגירה.

ויזה לקנדה

053-7471900

          03-6979486

 : office@lawoffice.org.il