ויזה לארצות הברית – ויזה לארה"ב למדריך קרב מגע (ויזה P)

מורן חן הראל, עורכת דין מגשרת ומטפלת

עורך דין יהושוע אדיב נעים ומקצועי מאד! ממליצה מאד

כיצד יכול מדריך קרב מגע לגור ולעבוד בארה"ב? ויזה לארה"ב - ויזה P לארצות הברית

האם קרב מגע נחשב יצירה ישראלית ייחודית אשר מזכרה ויזה לארה"ב? האם אפשר לקבל ויזה לארהב למדריך קרב מגע? ידוע שהחשיבה היצירתית מהווה אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בסוד ההצלחה של עורכי דין. היכולת לחשוב מחוץ לקופסה, על מנת ליצור אופציות יצירתיות עבור הלקוח, תמיד הבדילה בין עורך דין בינוני לעורך דין מצוין. הנה דוגמא טרייה לכך מהניסיון של משרדנו.

לאחרונה משרדנו ייצג לקוח שהינו מומחה ובעל דרגות מתקדמות באמנות הלחימה הישראלית קרב מגע. הלקוח היה מעוניין לעבור לארה"ב ולעבוד באחד ממרכזי קרב המגע הנמצאים שם, אולם נשאלה השאלה איזה סוג ויזה לארה"ב מתאימה עבורו?

ויזה O לארה"ב – ויזה לארצות הברית עבור אמנים וספורטאים

ויזה לארהב למדריך קרב מגע

באופן כללי, המסלול העיקרי לכל הספורטאים ו/או האמנים שרוצים לעבוד בארה"ב, הינו המסלול של ויזת O. יחד אם זאת, הדרישות של ויזת O, הינם גבוהות למדי. באופן כללי, לצורך קבלת ויזת O, על המבקש להוכיח דרגת מומחיות מאוד גבוה בתחום ההתמחות שלו, לרבות זכייה בתחרויות ופרסים, והכרה והוקרה ברמה בינלאומית. על המבקש להמציא המלצות מעמיתיו למקצוע ומגופים ממשלתיים, תעודות למיניהן המעידות על הישגיו ויכולותיו של המבקש, כתבות ופרסומים אחרים שנכתבו אודות המבקש וכל דבר אחר המצביע על יכולותיו היוצאות דופן של המבקש ברמה בינלאומית. כמו כן, על מנת לקבל את ויזת O, יש צורך במכתב מפורט מהמעסיק האמריקאי המתאר באופן מדויק את תפקידיו של המבקש. אחד מ"המכשולים" הנפוצים ביותר במסלול של ויזת O, מהווה הדרישה לקבל מעין חוות דעת מקצועית מארגון שנחשב למומחה בתחום הספציפי בו מדובר, וחוות הדעת האמורה צריכה לכלול הכרה ביכולותיו היוצאות מן הכלל של האמן ברמה הבינלאומית.

מהבדיקה הראשונית, עלה כי, כנראה הנתונים של הלקוח שלנו לא תואמים את הדרישות של ויזת האמנים האמורה. כלומר, במסלול של ויזת O, יהיה מאד קשה עבור הלקוח שלנו לקבל את הויזה המיוחלת.

גישה יצירתית - ויזה P-3 לארה"ב – ויזה לארהב למדריך קרב מגע

עקב העובדה שאמנות הלחימה (יש כאלו שיקראו לזה ספורט) של קרב המגע הומצאה על ידי יהודי בשם אימי ליכטנפלד, וברבות השנים קרב המגע פותח בישראל ונודע ברחבי העולם כ"דבר" ישראלי, הוחלט במשרדנו לבחור עבור הלקוח שלנו באופציה של ויזת P-3 לארה"ב. אחד מהגורמים שהוביל אותנו לבחור באופציה הזו, הייתה העובדה שהמעסיק האמריקאי יכול היה ליזום הזמנת האמן לארה"ב. ויזת P-3 מאפשרת לאמנים, לבד או בקבוצה, להיכנס לגבולות ארה"ב כדי לפתח, לייצג, להציג, לאמן או ללמד "דבר" ייחודי או מסורתי אומנותי, תרבותי, אתני, פולקלורי, מוסיקלי או תיאטרלי. "דבר" ייחודי תרבותי הוגדר כביטוי תרבותי ייחודי למדינה, לאום, חברה, מעמד, דת, שבט או קבוצה אחרת של אנשים. לכן, האמן המבקש ויזת P-3 לארה"ב צריך להוכיח שאומנותו שבה הוא מעוניין לעסוק בארה"ב, מהווה דבר ייחודי תרבותי למדינתו למשל. כמו כן, שהפעילות של האמן בארה"ב במסגרת תחום אומנותו, תתרום לפיתוח האמנות ו/או להכרה רחבה יותר. במקרה שלנו, אחת מהדרישות העיקריות במסלול של ויזת P-3, הייתה הדרישה להוכיח זיקה תרבותית של קרב המגע לישראל. לאחר שמשרדנו הצליח להוכיח את הזיקה הנדרשת, הלקוח קיבל בהצלחה את ויזה P-3 ובעת כתיבת שורות אלו, הוא אורז את המזוודות לקראת נסיעתו לארה"ב, לאחר שקיבל ויזה לארהב למדריך קרב מגע.

ויזה לארה"ב - עורכי דין הגירה לארצות הברית

לקבלת מידע וסיוע משפטי בכל הנוגע להגירה לארה"ב באופן כללי, או ויזה לארהב למדריך קרב מגע צרו קשר:ויזה לארהב למדריך קרב מגע

ייעוץ משפטי http://lawoffice.org.il/053-7471900

          03-6979486

רחוב עמל 37 פתח תקווה 4951337 ישראל, http://lawoffice.org.il/: [email protected]