דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

הוצאת ייפוי כוח מתמשך

Michael Decker

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

יסמין דגן

ממליצה מאוד על משרד עורכי הדין. השתמשנו בשירותיה של ענת לוי לצורך הכנת ייפוי כח מתמשך. השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר היה הוגן.

Хуссейн АбуТаир

ממליייץץץ, עבודה מעולה, מהירה, אנשים טובים, נחמדים ואמינים, עשיתי תרגום דיבלומה, משפה רוסית לעברית, קבלתי תרגום תוך יומים עבודה.

Daniil Kirsanow (Mods)

תודה רבה לכם ולנטעלי, על תרגום מקצועי של מסמכים בשביל לימודים, בזמן ומחיר מעוד טובים

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

ריבקה פרידמן

המשרד בירושלים (בעיקר סשה) טיפלו בי למופת. מאד חריג בימינו תודה

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

Hadar Ben-Gida

קיבלתי שירות על אישור נוטריוני לתרגום מסמך רשמי של המדינה. השירות היה אמין, מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן. ממליץ בחום!

Ronit Neumann

ממליצה בחום על המשרד. השירות אדיב, יעיל ומאוד מקצועי. מטלות תרגום ואישורים שמבחינתי היו אניגמה בוצעו באופן מסודר, מדויק ובזמן קצר. עדכנו בכל שלב והיו זמינים לכל שאלה. אם אזדקק למשהו נוסף בעתיד אפנה אליהם שוב.

יסמין תדמור

שירות מעולה!! הזמנתי שני תרגומי נוטריון - אחד באנגלית ואחד בגרמנית, עבדו במהירות ויעילות! קיבלתי תוך מספר ימים את התרגום עד הבית. ממליצה בחום!

Sorina Aronovich

פניתי לחברה בייאוש גדול אחרי 6 חודשים בהם ניסיתי ללא הצלחה להשיג אפוסטיל ע"ג תעודת פטירה מחו"ל.
וממש נס!!! תוך פרק זמן קצר מהמתוכנן קיבלתי את מבקושי ביעילות מירבית ובשרות יוצא מן הכלל!
כן יירבו כמוהם????

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

Ury Jamshy

עבדתי מול נטעלי מחברת DP והשירות היה מסור, מקצועי, וזריז. תוך שבועיים קיבלתי את המסמכים המתורגמים והחתומים.

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי שמאפשר לבגיר (אדם בן 18 ומעלה) לקבוע מי יטפל בהם בעתיד, וכיצד. ייפוי הכוח מתייחס לזמן עתידי שבו אותו אדם לא יוכל לטפל בעצמו. הוצאת ייפוי כוח מתמשך מתבצעת מתוך מחשבה על העתיד, לפני שמוציא ייפוי הכוח אינו כשיר לקבל החלטות.

הממנה ומיופה הכוח

האדם המעניק את ייפוי הכוח ("הממנה") יכול להשתמש בו כדי להעניק סמכויות לאדם אחד או לכמה אנשים. אלה שקיבלו את ייפוי הכוח יהיו אחראים על הדאגה לרווחתו של הממנה. הם יוכלו לקבל החלטות בשמו של הממנה, אחרי שהממנה עצמו יאבד את כשירותו.

ייפוי כוח מתמשך או בר-קיימא נכנס לתוקף רק אחרי שכשירותו המנטלית של הממנה נפגעה עד כדי כך שהוא אינו מסוגל לקבל החלטות. מיופי הכוח יהיו אחראים לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור הממנה, בהתאם לרצונו ולבקשותיו.

כיצד ייושמו בקשותיו של הממנה

זהו הסדר משפטי חשוב מאוד עבור הממנה ומיופה הכוח. ייפוי הכוח מעניק לממנה הזדמנות לבטא את בקשותיו ולהביע את רצונו מבעוד מועד. המסמך מאפשר לממנה לקבוע איך ירצו לחיות את חייו, אפילו בתקופה שבה לא יוכל להחליט בעצמו.

בנוסף, הממנה יכול להנחות את מיופה הכוח (בדרך כלל קרוב משפחה אחד או יותר) כיצד עליו לדאוג לו. ייפוי הכוח מאפשר לממנה להודיע על צרכיו העתידיים מבעוד מועד.הוצאת ייפוי כוח מתמשך

במקרים רבים, קרובי משפחתו של אדם שכשירותו המנטלית נפגעה באמת לא מודעים להעדפותיו ולצרכיו, מכיוון שהסוגיה הזו נזנחה, או שלא עלתה לדיון.

לפיכך, ייפוי הכוח המתמשך הוא בעל חשיבות רבה גם למיופי הכוח. הוא מאפשר להם להבין את צרכיו המלאים של הממנה, וכיצד יש לענות על הצרכים האלה.

היקף האחריות המוענקת למיופה הכוח

השימוש בהסדר ייפוי הכוח המתמשך מאפשר לממנה להפקיד בידי מיופה הכוח את האחריות על ענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים. הממנה הוא זה שמחליט איזו אחריות בדיוק להעניק למיופה הכוח, וכיצד.

ייפוי הכוח המתמשך מאפשר לממנה להגדיר מיהם האנשים שמיופה הכוח יצטרך לדווח להם. אנשים אלה נקראים מפקחים, והם אחראים על כך שמיופי הכוח לא ינצלו לרעה את מעמדם.

בניגוד לייפוי כוח רגיל, ייפוי כוח מתמשך אינו מאבד את תוקפו המשפטי כאשר הממונה סובל מאי-כשירות מנטלית.

המסמכים הדרושים להכנת ייפוי כוח מתמשך על ידי עורך דין

על מנת לחתום על טופס ייפוי הכוח המתמשך, יש לספק לעורך דין מוסמך האחראי על הכנת ייפוי הכוח המתמשך את המסמכים והמידע הבאים:

  1. הממנה חייב להיות נוכח במעמד החתימה, ולהביא עמו את תעודת הזהות שלו.
  2. מיופה הכוח אינו חייב להיות נוכח במעמד החתימה, אבל ליתר ביטחון, לדעתנו עדיף שיגיע בכל זאת ויביא עמו את תעודת הזהות (במקרה שייופה כוחם של שני אנשים הבקשה תחול על שניהם). בכל אופן, חשוב לצרף עותק של תעודת הזהות של מיופי הכוח.
  3. אותן הדרישות בסעיף 2 חלות גם על המפקח.
  4. אם הממנה ירצה להפקיד בידי מיופה הכוח את האחריות על ענייניו הפסיכיאטריים, יש לחתום על נספח א' של הטופס בנוכחות פסיכיאטר, ולצרף לטופס גם את חתימתו של הפסיכיאטר.
  5. מכתב מרופא המאשר כי הממנה נמצא כעת בדעה צלולה, ומסוגל לחתום על ייפוי הכוח המתמשך.

פנו אל עורך דין בירושלים או בתל אביב

משרד עורכי הדין שלנו עוזר ללקוחותיו לנסח ולתרגם כמה סוגי מסמכים משפטיים. אם אתם זקוקים לעזרה בהוצאת ייפוי כוח מתמשך, או בעניינים אחרים הנוגעים לנכסיכם, נשמח לעזור לכם. אם אתם זקוקים לעזרה בכתיבה או בתרגום של הצוואה שלכם, אנו ממליצים לקבוע פגישת התייעצות עם עורך דין באחד ממשרדינו, בתל אביב או בירושלים.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה