ליאת בירן:
״הסיוע בהגשת הבקשה לויזה שקיבלתי מהמשרד היה מקצועי, יעיל ואכפתי. מומלץ לכל מי שנלחץ מבירוקרטיה או מעוניין להפוך תהליכים מסובכים לפשוטים יותר, המון תודה על הסבלנות והעזרה לכל אורך הדרך״.

הגשת בקשה לויזת עבודה באנגליה

אישור עבודה באנגליה או מה שנקרא ויזת עבודה היא אשרה שבדרך כלל הסיכויים לקבל אותה נמוכים עד בילתי אפשריים. הסיבה לכך היא, שמעסיק המעוניין להעסיק עובד זר באנגליה צריך קודם כל לפרסם את הצעת העבודה בעיתונים המקומיים כמו גם בלשכת התעסוקה במשך חודשיים לפחות. רק אם המעסיק לא הצליח למצוא עובד מתאים שהוא תושב או אזרח אנגלי, הוא רשאי להוציא תעודת נותן חסות שבעזרתה יכול העובד הזר להגיש בקשה לויזת עבודה באנגליה. כמובן שהסיכוי לכך הוא נמוך מאוד ולכן הדרך להשגת אישור עבודה באנגליה נראית חסומה.

מחסור בעובדים באנגליה

לעומת זאת מסתבר שלבעלי מקצועות נדרשים באנגליה יש סיכוי גבוה לקבל ויזת עבודה לאנגליה. כל זאת מכיוון שמעסיק המעוניין להעסיק עובד זר בעבודה בה יש מחסור בעובדים באנגליה אינו צריך לפרסם תחילה את הצעת העבודה בעיתונים או בלישכת התעסוקה ויכול להציע את העבודה לאזרח הזר ללא הגבלות או עיכובים מיותרים. הסיכויים לכך שהבקשה לויזה כזאת תאושר הם גבוהים במיוחד מכיוון שהכלכלה הבריטית זקוקה לעובדים בעלי המקצועות הללו.

מקצועות נדרשים באנגליה

בין המקצועות הנדרשים באנגליה נמצאים: רופאים, אחיות, מהנדסים, אנליסטים, מתכנתים, מורים, עובדים סוציאלים, טכנאי שיניים, מוסיקאים, רקדנים, שפים. זו רק רשימה חלקית, את הרשימה המלאה ניתן למצוא באתר משרד הפנים הבריטי עם דרישות ספציפיות לנסיון ושכר בכל תחום.

מציאת עבודה נדרשת באנגליה

השלב הראשון בהכנת הבקשה הוא מציאת מעביד ועבודה נדרשת באנגליה. מי שמעוניין במציאת עבודה כזאת באנגליה יכול לחפש בלינק הבא:

https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&q=Uk+tier+2+visa+sponsorship+jobs

הגשת הבקשה

את הבקשה עצמה בצרוף המסמכים הנילווים מגישים במשרדי רשויות ההגירה הבריטיות בתל אביב והויזה מתקבלת בדרך כלל תוך מספר שבועות.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות בקשר להגשת בקשה לויזת עבודה למקצועות נדרשים באנגליה או אם אתם צריכים עזרה בהגשת הבקשה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור, תודה.

ויזת עבודה לבריטניה עבור ישראלים בעלי מקצועות נדרשים

: 03-3724722

        055-9781688

 : office@lawoffice.org.il