ליאת בירן:
״הסיוע בהגשת הבקשה לויזה שקיבלתי מהמשרד היה מקצועי, יעיל ואכפתי. מומלץ לכל מי שנלחץ מבירוקרטיה או מעוניין להפוך תהליכים מסובכים לפשוטים יותר, המון תודה על הסבלנות והעזרה לכל אורך הדרך״.

הגשת בקשה לויזת סטודנט לאנגליה

אנגליה ידועה כמעצמת תרבות וכמה מהאוניברסיטאות הותיקות והמוערכות בעולם נמצאות בתחומי הממלכה המאוחדת. לכן, אין פלא שרבים הם המעונינים בלימודים באוניברסיטה אנגלית. התהליך מתחיל בהרשמה לאוניברסיטה ולאחר אישור הקבלה ללימודים יש להתחיל בהכנות למעבר לאנגליה. אחד החלקים החשובים בתהליך הוא הכנת הבקשה לויזת סטודנט.

הכנת הבקשה

ללא ויזה זו לא יועילו כל הכישורים או הכישרונות המיוחדים שנמצאים ברשות הסטודנט המיועד או העובדה שהתקבל לאוניברסיטה המובחרת ביותר, בצורה קרה ופשוטה התוכניות ללימודים גבוהים באוניברסיטה אנגלית לא יתאפשרו ללא סיפוק הדרישות הספציפיות והמחמירות של משרד הפנים הבריטי. לעומת זאת מסתבר שבאופן מפתיע, הבקשה לויזת סטודנט היא פשוטה באופן יחסי לשאר הויזות לאנגליה, בסך הכל כל שנידרש על ידי מגיש הבקשה הוא למלא את טופס הבקשה באינטרנט, לשלם את האגרה הלא גבוהה יחסית, לשלם דמי בריאות שגם הם לא בשמיים, לצרף את אותם המסמכים שנידרשו על ידי האוניברסיטה בכדי להתקבל ללימודים ולהוכיח את היכולת לתשלום שכר הלימוד והוצאות המחיה לשנת הלימודים הראשונה.

הוכחת היכולת הכלכלית

הוכחת היכולת הכלכלית מתבררת כקושי העיקרי בהגשת הבקשה לויזת סטודנט לבריטניה מכיוון שרוב הבקשות שנדחות על ידי רשויות ההגירה הבריטיים נדחות בגלל הצגה לא מספקת של היכולת הכלכלית. הסיבה לכך אינה נעוצה בחוסר יכולת כלכלית אלא באי מילוי הדרישות הדקדקניות של משרד הפנים הבריטי בקשר לאופן בו יש להציג את ההוכחות ליכולת כלכלית למימון שכר הלימוד והוצאות המחייה באנגליה.

הגשת הבקשה

את הבקשה עצמה בצרוף המסמכים הנילווים מגישים במשרדי רשויות ההגירה בתל אביב והויזה מתקבלת בדרך כלל תוך זמן קצר. ישנה גם אפשרות לזרוז הטיפול של משרד הפנים הבריטי בבקשה תמורת תשלום נוסף.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות בקשר להגשת בקשה לויזת סטודנט לאנגליה או אם אתם צריכים עזרה בהגשת הבקשה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור, תודה.

ויזת עבודה לבריטניה עבור ישראלים בעלי מקצועות נדרשים

: 03-3724722

        055-9781688

 : office@lawoffice.org.il