ליאת בירן:
״הסיוע בהגשת הבקשה לויזה שקיבלתי מהמשרד היה מקצועי, יעיל ואכפתי. מומלץ לכל מי שנלחץ מבירוקרטיה או מעוניין להפוך תהליכים מסובכים לפשוטים יותר, המון תודה על הסבלנות והעזרה לכל אורך הדרך״.

ויזת נישואין לבריטניה

אם בן הזוג שלכם (בין אם אתם בני אותו המין או בעלי מין שונה, נשואים או חיים ביחד לפחות שנתיים) אזרח בריטי וברצונכם להגר ולהשתקע באנגליה, את או אתה יכולים להגיש בקשה לויזת בן זוג לאנגליה. תהליך הגשת הבקשה לויזת בן זוג לאנגליה יקר ומורכב מאוד אך כמובן שאם הבקשה כנה ובני הזוג הם בעלי יכולת כלכלית ממוצעת אין שום סיבה שבקשה כזאת לא תאושר, במידה כמובן שהוכנה כראוי עד לפרטי פרטים.

דרישות לויזת בני זוג

כידוע משרד הפנים הבריטי אינו מעודד הגירה לאנגליה ולכן נוטה להערים קשיים. הגשת הבקשה כרוכה בהוכחת היכולת הכלכלית של בני הזוג לממן את עצמם מבלי להזדקק לעזרת שרותי הרווחה הבריטים, כמו כן בני הזוג יצטרכו להוכיח את כנות היחסים בינהם ומגיש הבקשה יצטרך לעבור מבחן בכדי להוכיח שהוא או היא שולטים בשפה האנגלית לפחות באופן בסיסי בכדי שלא יהיו נטע זר באנגליה.

הכנת הבקשה

את הבקשה אפשר להגיש כבר שלושה חודשים לפני מועד הנסיעה המתוכנן אבל את התהליך צריך להתחיל הרבה לפני. בני הזוג צריכים לדעת מבעוד מועד מה עליהם להוכיח בעת הגשת הבקשה ולתכנן כיצד יוכלו להשיג את המסמכים הנדרשים עד למועד הגשת הבקשה. לשם כך עליהם להתחיל להתכונן לפחות שמונה חודשים לפני מועד הנסיעה המתוכנן מכיוון שהוכחת היכולת הכלכלית למשל כרוחה בהצגת דפי חשבון מהבנק המוכיחים יכולת כלכלית לתקופה של שישה חודשים לפני מועד הגשת הבקשה. אם יש לבני הזוג ילדים הם יצטרכו להגיש בקשות נפרדות עבור כל ילד.

הגשת הבקשה

את הבקשה עצמה בצרוף המסמכים הנילווים מגישים במשרדי רשויות ההגירה הבריטיות בתל אביב והויזה מתקבלת בדרך כלל תוך חודשיים שלושה.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות בקשר להגשת בקשה לויזת בני זוג לאנגליה או אם אתם צריכים עזרה בהגשת הבקשה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור, תודה.

ויזת עבודה לבריטניה עבור ישראלים בעלי מקצועות נדרשים

: 03-3724722

        055-9781688

 : office@lawoffice.org.il