דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

הארכת אשרת עבודה ב/1 – מומחים זרים

Joshua Pex

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

Chen Aviani

ברצוני להמליץ על משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג במיוחד לעו״ד יהושוע פקס על שירות מקצועי ומתן עזרה ויעוץ על תהליך חיים משותפים בישראל עם בת הזוג ממדינה זרה מול משרד הפנים.

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

Oksana Troshin

צוות מעולה , יעיל, אמין ומסור.
עונים לכל שאלה בפירוט עוזרים בכל שלב מתלווים ללקוח בכל פניה למשרד הפנים .
עזרו לי לקבל עליה אחרי גיור כשמשרד הפנים התנגד.
ממליצה בחום

מאמר זה מתייחס להארכת אשרת עבודה של מומחים זרים בישראל.

חידושים שנתיים עד חמש שנים

אשרות עבודה ב/1 תקפות לשנה בלבד. יש לחדש את האשרה מדי שנה אם החברה מעוניינת להמשיך להעסיק את המומחה הזר. חשוב לציין, כי בדרך כלל לא תאושר בקשת חידוש אשרת עבודה ב/1 לאחר חמש שנים.

הארכת אשרת עבודה ב/1

הארכת אשרת מומחים זרים לאחר חמש שנים

כאמור לעיל, הכלל הוא שלרוב לא תתקבל בקשת חידוש אשרת עבודה ב/1 לאחר חמש שנים, אולם לכלל זה ישנם חריגים, וניתן לבקש הארכה. ישנם עובדים זרים ישראלים שנשארים בישראל בחברה מקומית או זרה עד עשר שנים. עם זאת, קשה יותר להגיש בקשה להארכה לאחר חמש השנים הראשונות.

בקשה להארכת אשרת מומחים זרים

כדי להגיש בקשה להארכה, החברה נדרשת להגיש את הבקשה חצי שנה לפני פקיעת תוקף הוויזה! חשוב מאוד לזכור זאת, מכיוון שפספוס המועד יכול להוביל להחמצת ההזדמנות.

כדי לקבל הארכה של אשרת מומחים זרים לאחר 5 שנות עבודה, הבקשה תישלח לוועדה מיוחדת העוסקת בעניינים אלו. הוועדה תבקש אישור ממשרדי ממשלה אחרים בהתאם לתחום ההתמחות של החברה. למשל, אם החברה עוסקת בתיירות, אזי הוועדה תבקש את התגובה של משרד התיירות; אם החברה היא בתעשייה, אז הוועדה תרצה לראות את אישור משרד הכלכלה או משרד העבודה. לבסוף, הוועדה תבקש גם את אישור משרד הפנים.

לקוחותינו שואלים אותנו לעתים קרובות על ציר הזמן של תהליך זה. יכול לקחת עד שישה חודשים עד שתתקבל תשובה חיובית או שלילית.

מאמרים אחרים

באתרנו יש מאמרים רבים אחרים הקשורים לאשרות ב/1 ולמומחים זרים. אלו כוללים את התקנות החדשות בנוגע לנספח ג' (מסמכים הקשורים לבקשת ב/1), טיפים להגשת הבקשה, פטורים מאגרות, מידע על מומחים זרים המבקשים להגיע עם בני זוג ותלויים ועוד במסגרת סעיפי דיני ההגירה (והוויזה) וסוגיות בדיני תאגידים/מסחרי.

צרו קשר – עורכי דין לענייני הגירה

אם אתם מעוניינים במידע נוסף על הארכת אשרת עבודה של מומחים זרים או לגבי כל דבר אחר הקשור למומחים זרים, אל תהססו לפנות אלינו, נשמח לעמוד לרשותכם.

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה