אשרת עבודה בקנדה

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

האם אתה זכאי לקבלת רישיון עבודה קנדי?
איך מקבלים אשרת עבודה בקנדה? סניף תל אביב של משרדנו, עוסק בנושאי הגירה לקנדה. לעתים קרובות פונים אלינו לקוחות השואלים לגבי סיכוייהם לקבל אישור עבודה קנדי. חשוב לזכור כי כל מקרה שונה, ונבחן באופן ספציפי על ידי רשויות ההגירה לקנדה. מאמר זה של עורך הדין אלכס ברוש מסביר את תנאי הזכאות הבסיסיים ביותר עבור היתר עבודה קנדי.

אשרת עבודה בקנדה

מה אם אני לא עומד בתנאים לקבלת אשרת עבודה בקנדה?

שים לב שאם אינך עונה על אחת הדרישות שלהלן, זה לא סוף העולם. לאחר קריאת המאמר, יהיה לך מושג טוב לגבי על מה אתה צריך לעבוד לפני הגשת הבקשה שלך - ובכך תחסוך זמן, כסף, ומאמץ.

קביעת מרכז החיים שלך בישראל:

התפקיד העיקרי שלך הוא לשכנע את קציני ההגירה כי תעזוב את קנדה לפני שאשרת העבודה שלך תפוג. איך עושים זאת?
אין תשובה סטנדרטית. הצעה אחת היא להראות שיש לך קשר חזק לארץ המוצא. אתה יכול, למשל, לספק הוכחות שהמשפחה, עבודה, דירה, וכדומה נמצאים בישראל. לפעמים שווה לרכוש כרטיס טיסה חזרה בעל תאריך חזרה גמיש.

חשוב להוכיח כי יש לך מספיק כסף כדי לקבל ויזת עבודה לקנדה:

אתה צריך מספיק כסף כדי לתמוך בעצמך כאשר אתה חי בקנדה. כמה כסף זה "מספיק"?
אין סכום קבוע כי כל מקרה שונה. אבל בכל מקרה תצטרך להוכיח שיש לך מספיק כסף כדי לכסות את הצרכים הבסיסיים ואת עלויות המחייה. זכור להפריש כסף כדי לרכוש כרטיס חזרה לישראל (אם לא רכשת אחד מראש).

תהיה מוכן לספק ראיות לטענות שלך. לדוגמה, מכתבים והצהרות ממוסדות פיננסיים שבהם חשבונותיך מוחזקים. אם אין לך חסכונות רבים בעובר ושב בחשבון הבנק, ישנן דרכים אחרות להוכיח כי לא תזדקק לתמיכה כספית ממשלת קנדה (כך לדוגמה, תצהיר מקרובי משפחה שיוכלו לעזור לך במקרה הצורך).

השמע להוראות רשויות ההגירה לקנדה

קציני ההגירה רוצים להיות בטוחים שתציית לחוקים של קנדה ושאינך מהווה סיכון לביטחון מדינת קנדה. פירוש הדבר הוא שעבר פלילי יכול להיות להזיק לבקשה שלך.

אלמנט נוסף שיש לזכור הוא הבריאות שלך. אתה חייב להיות במצב בריאותי טוב, כדי להיות זכאי לקבלת אשרת עבודה בקנדה. מבקשי היתר עבודה החיים בארצות מסוימות יצטרכו לעבור בדיקה רפואית. עם זאת, דרישה זו אינה חלה בדרך כלל על ישראלים.

ויזת עבודה קנדית

הימנע מעבודה עבור מעסיקים מסוימים

לפני שהסכמת לעבוד עבור מישהו, חשוב לוודא כי למעסיק מותר להעסיק אותך באופן חוקי. יש מעסיקים מסוימים שאישורם לשכור עובדים זרים בוטל. אם תנסה להיכנס לקנדה על בסיס הצעת עבודה ממעסיק כזה, בקשת אישור העבודה שלך תידחה. ניתן למצוא רשימה של מעסיקים אלה באתר האינטרנט של רשות ההגירה של ממשלת קנדה. באותו המקום ניתן למצוא רשימה של מעסיקים אשר אסרו עליהם זמנית לשכור עובדים זרים.

בנוסף לנאמר מעלה, ממשלת קנדה מעדיפה ככל הנראה שכל העוסקים בשירותי מין או ארוטיקה יהיו קנדיים מלידה. במידה והמעסיק בקנדה מספק שירותי סטריפטיז, ריקוד ארוטי, שירותי ליווי או עיסויים ארוטיים, בקשתך לעבוד בקנדה באופן חוקי כנראה תידחה.

הכן את המסמכים שלך מראש בצורה מסודרת כדי לשפר סיכוי לקבל ויזת עבודה לקנדה

קציני ההגירה רשאים לבקש ממך מסמכים. חובתך היא לספק להם כל מסמך הרלוונטי לטיפול בבקשה לקבלת אשרת עבודה לקנדה. הכנה טובה טרם הגשת הבקשה, יכולה להיות ההבדל בין הצלחה וכישלון. הבקשה שלך צריכה לכלול את כל המסמכים הדרושים עוד לפני שיבקשו ממך להציגם. מסמכים חסרים עלולים לגרום (במקרה הטוב) לעיכובים ועלויות מיותרים.

קציני ההגירה לקנדה מעריכים את בקשתך כדי לקבוע אם יש לאפשר לך להיכנס לקנדה תוך זמן קצר יחסית. פירוש הדבר שחשוב לאפשר להם לעבור על הבקשה תוך זמן קצר. הבקשה חייבת לכלול את כל הראיות הדרושות כדי לתמוך בבקשתך.

זכור כי ייתכן שבנוסף לבקשת אשרת עבודה בקנדה, תזדקק גם לוויזה נפרדת שתאפשר לך להיכנס לקנדה. לפרטים נוספים על כך, קרא מאמר זה על אשרת ביקור בקנדה.

עזרה בהגשת בקשה לאישור עבודה בקנדה

נשמח לעזור לכם בהכנת טופס בקשת העבודה הקנדית. צור קשר אם יש לך שאלות לגבי התהליך.

אשרת עבודה בקנדה

053-7471900

          03-6979486

 : [email protected]