דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

אישור עבודה קצר לעובדים מומחים בישראל

Joshua Pex

Oksana Troshin

צוות מעולה , יעיל, אמין ומסור.
עונים לכל שאלה בפירוט עוזרים בכל שלב מתלווים ללקוח בכל פניה למשרד הפנים .
עזרו לי לקבל עליה אחרי גיור כשמשרד הפנים התנגד.
ממליצה בחום

איתן ברנס

אחרי שלוש וחצי שנים ושני משרדי עורכי דין שלא הצליחו לעזור בסכומים מטורפים שהשקעתי ולשווא. הגעתי אל המשרד של עורך דין מיכאל דקר, ותוך חודשים ספורים הצלחנו יחד להגיע לכך שיש לבן שלי מעמד במדינת ישראל. ועוד לקחו על עצמם לעזור בדברים נוספים. תודה ענקית לכל המשרד ובמיוחד לנטעלי שעזרה והסבירה על כל דבר עם המון המון סבלנות!

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

רום לופוביצ'

שלום לכולם! הייתי בפגישת יעוץ עם יהושוע פקס ועו"ד נוסף, ואני ממליץ אליהם מכל הלב, נתנו לי ולארוסה שלי את כל הזמן שהיינו צריכים, ענו לנו לכל השאלות בלי זלזול, בנוסף שולחים את כל המידע מסודר לאיימל, בקיצור עזרו לנו מכל הלב! ממליץ בחם לב!

Chen Aviani

ברצוני להמליץ על משרד עורכי הדין דקר, פקס, לוי, רוזנברג במיוחד לעו״ד יהושוע פקס על שירות מקצועי ומתן עזרה ויעוץ על תהליך חיים משותפים בישראל עם בת הזוג ממדינה זרה מול משרד הפנים.

יצחק קץ

ברוצני להודות למשרד ובמיוחד לנטעלי בן דוד שהייתה לי לעזר ותמיכה. וגם מחוץ לשעות העבודה במידת הצורך במשך כמעט שנתיים וחצי של מתחים ויסורי נפש שהעביר אותי משרד הפנים בעזרת הפרקליטות וכל זאת רק על-מנת לאשר לי בדיקת רקמות לפי נוהל חו"ל להוכחת אבהות, דבר שאיפשר לי בסופו של דבר להביא את בני לחיות עימי בארץ לאחר פתירת אימו בחו"ל.

תודתי נתונה לכל הצוות שהיה חלק בתהליך מורכב זה.

שלום

תותח עורך דין מיכאל עזר לנו מאוד עם תביעת אבהות ולאחר מכן בהסדרת המעמד של בת הזוג שלי. צוות המשרד נחמד מאוד והיו מאוד יעילים

מאמר זה עוסק באישור עבודה קצר טווח לעובדים מומחים בישראל, בעיקר במקרים שבהם העובדים ישהו במדינה למשך 90 יום או פחות.

הדרישות לקבלת אישור עבודה לטווח קצר לעובדים מומחים

על מנת להגיש בקשה לאשרת עבודה קצרת טווח לעובדים מומחים בישראל, על החברה המבקשת לוודא שלעובד/ת יש את ההסמכות הנדרשות. הסמכות אלה מצדיקות את הוויזה, וכוללות למשל תעודות אקדמיות המעידות על המומחיות הרלוונטית.

אישור עבודה קצר לעובדים מומחים בישראל

בקשות לאישור עבודה B1 לעובדים מומחים, יש להגיש למשרד הפנים. בזמן תהליך הגשת הבקשה ובחינתה, העובדים שבנדון אינם מורשים לשהות בישראל. לאחר שהבקשה מאושרת, היא נשלחת לקונסוליה הישראלית במדינת המוצא (או המגורים) של העובד הזר.

עובדים זרים שבקשתם אושרה יכולים להיכנס לישראל ולקבל את ויזת העבודה בגבול, או בלשכה המקומית של משרד הפנים, בתוך 30 יום מהגעתם.

סוגיות מיוחדות הקשורות באישור עבודה מקוצר בישראל

ישנם נהלים מחייבים שיש לעמוד בהם על מנת לקבל ויזת B1 רגילה לעובדים מומחים, כמו למשל שכר שגובהו לפחות פי 2 מהשכר הישראלי הממוצע.

אולם, לאישור עבודה לטווח קצר בישראל יש נהלים ייחודיים לו;

מומחים זרים המגיעים עם אישור עבודה קצר לישראל, יכולים להשתכר על פי חוק שכר המינימום.

כמו כן, אישור עבודה לטווח קצר, מקנה כניסה חד פעמית לישראל. יחד עם זאת, עובדים המעוניינים לצאת מישראל ולהיכנס בחזרה, עליהם להחזיק באשרת כניסה חוזרת ("מולטי-אנטרי ויזה", או "אינטר-ויזה").

לרוב, בני משפחה אינם מורשים להצטרף לעובדים מומחים המגיעים לטוח קצר, אך ישנם יוצאים מן הכלל.

בנוסף, בעוד שוויזת B1 רגילה ניתנת להארכה, לא ניתן להאריך אישור עבודה בישראל שניתן לטווח קצר.

מאמרים נוספים

משרד עורכי הדין שלנו עוסק הן בדיני הגירה והן בדיני חברות. אנו מסייעים לרבים בסוגיות הקשורות בוויזת עבודה B1 למומחים. תוכלו לעיין בפרסומים נוספים שלנו בנושא; טיפים לאישור בקשה לוויזת B1, תהליך קבלת הוויזה המלא ועוד.

צרו קשר – עו"ד לענייני הגירה לישראל

לשאלות בנושא אישור עבודה קצר למומחים בישראל, או בכל נושא אחר הקשור בוויזה, בהגירה לישראל או בדיני מסחר, אנא צרו עמנו קשר.


צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה