דלג לתוכן
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

אימות חתימה נוטריוני – כל מה שעליכם לדעת 

Michael Decker
Michael Decker

יסמין דגן

ממליצה מאוד על משרד עורכי הדין. השתמשנו בשירותיה של ענת לוי לצורך הכנת ייפוי כח מתמשך. השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר היה הוגן.

Tal Ya'acov

הייתה לי חוויה נפלאה עם מחלקת התרגומים של המשרד! סשה קישקו שעומד בראש המחלקה הזו הוא אדם מקצועי ואמין ביותר! סיפק עבורי תרגום מסינית בזמן שיא!

מני מירום

ברצוני להמליץ של משרד עורכי דין דקר, פקס ושות'. השירות מעולה, מהיר ואיכותי הייתי צריך תרגום נוטריוני ואפוסטיל, אחד מעורכי הדין יצר איתי קשר במהירות והתכתב איתי בווטסאפ גם בימי שישי בכדי לוודא שהמסמכים יטופלו תוך יומיים.

Ronit Neumann

ממליצה בחום על המשרד. השירות אדיב, יעיל ומאוד מקצועי. מטלות תרגום ואישורים שמבחינתי היו אניגמה בוצעו באופן מסודר, מדויק ובזמן קצר. עדכנו בכל שלב והיו זמינים לכל שאלה. אם אזדקק למשהו נוסף בעתיד אפנה אליהם שוב.

Daniil Kirsanow (Mods)

תודה רבה לכם ולנטעלי, על תרגום מקצועי של מסמכים בשביל לימודים, בזמן ומחיר מעוד טובים

דוד וואלעס


שירותי תרגום של משרד עו"ד הנ"ל מצויינים ומקצועי, ממליץ בחום לכל אחד לנסות, בעיקר השירות האדיב מכל הלב של סשה קישקו משאיר את הלקוח בהרגשה טובה ורצון לחזור בעתיד

רותי ויגודסקי

אנו נעזרנו בשרותי משרד עו"ד כהן, דקר, פקס וברוש, לתרגום תעודות לגרמנית ולקבלת אפוסטיל. עובד המשרד סשה טיפל בבקשתנו באדיבות ובמסירות. תעודה אחרונה נמסרה בזמן סגר הקורונה. סשה עשה מאמץ עילאי על מנת שנוכל לקבלה בזמן ועל זאת אנו מודים לו. רותי ואמנון ויגודסקי

ריבקה פרידמן

המשרד בירושלים (בעיקר סשה) טיפלו בי למופת. מאד חריג בימינו תודה

יוסי שקולניק

גם אנחנו קיבלנו שרותי תרגום ונוטריון מחברת עורכי הדין. הטיפול היה עניני אדיב ומהיר וענה על כל הציפיות. מצפה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

איציק פ

ממליץ בחום!!
מרגע הפנייה סשה דאג שהכל יטופל הכי מהר שאפשר...
היה זמין כל הזמן בוואטסאפ (למרות שיצא שדי שיגעתי אותו).....
תודה רבה!!

סיגל וקס

ממליצה בחום על שירותי המשרד. פנינו לעזרה בתרגום מסמכים רשמיים וחתימה נוטריונית וקיבלנו מענה מהיר, אדיב ומקצועי משפחה קישור. תודה!!

Hadar Ben-Gida

קיבלתי שירות על אישור נוטריוני לתרגום מסמך רשמי של המדינה. השירות היה אמין, מקצועי, מהיר ובמחיר הוגן. ממליץ בחום!

Sorina Aronovich

פניתי לחברה בייאוש גדול אחרי 6 חודשים בהם ניסיתי ללא הצלחה להשיג אפוסטיל ע"ג תעודת פטירה מחו"ל.
וממש נס!!! תוך פרק זמן קצר מהמתוכנן קיבלתי את מבקושי ביעילות מירבית ובשרות יוצא מן הכלל!
כן יירבו כמוהם????

מיכל זיגדון

נעזרתי בשירות המשרד לתרגום תעודות הלידה של בנותיי.
בימינו, שהתקשורת נעשית לרוב טלפונית או דרך הודעות ומיילים, קיבלתי מכם שירות סבלני, אמין ואדיב, מתחילת ההתקשרות ועד סוף התהליך.
ממליצה מאוד ואם אצטרך שוב שירות של תרגום ללא ספק אתם הכתובת שלי.
תודה רבה!

Хуссейн АбуТаир

ממליייץץץ, עבודה מעולה, מהירה, אנשים טובים, נחמדים ואמינים, עשיתי תרגום דיבלומה, משפה רוסית לעברית, קבלתי תרגום תוך יומים עבודה.

Ury Jamshy

עבדתי מול נטעלי מחברת DP והשירות היה מסור, מקצועי, וזריז. תוך שבועיים קיבלתי את המסמכים המתורגמים והחתומים.

יסמין תדמור

שירות מעולה!! הזמנתי שני תרגומי נוטריון - אחד באנגלית ואחד בגרמנית, עבדו במהירות ויעילות! קיבלתי תוך מספר ימים את התרגום עד הבית. ממליצה בחום!

ברגעים מכריעים בחיים אנו נדרשים לבצע פעולות משפטיות שונות. פעולות אלה כוללות במקרים רבים צורך בביצוע אימות חתימה נוטריוני. אף שהצורך באימות חתימה על-ידי נוטריון נפוץ מאוד, לא כולם יודעים כיצד הליך זה מתבצע ובמה הוא כרוך. חשוב להכיר את ההליך היטב, שכן כל טעות לגביו עלולה להוביל לבזבוז של זמן ומשאבים. לצורך כך, הכנו עבורכם סקירה מקיפה בנושא מפי עו״ד מיכאל דקר, נוטריון ושותף במשרדנו.

משרדנו, הממוקם בירושלים ובתל אביב, מעניק ללקוחותיו בארץ ובחו״ל שירותי נוטריון מקיפים. למשרדנו ניסיון רב בטיפול במגוון הליכים המצריכים שירותים נוטריוניים. שירותי הנוטריון של המשרד הכוללים, בין היתר, אימות חתימה נוטריוני, תרגום מסמכים רשמיים, אימות מסמכים זרים, שירותי אפוסטיל ועוד. אימות חתימה נוטריוני

מהו נוטריון ומתי נדרש אימות חתימה על-ידו?

נוטריון הוא עורך דין בעל ותק והסמכה מיוחדת ממשרד המשפטים, המעידה על רמת אמינות גבוהה. בהתאם, אימות מסמכים וחתימות המתבצע על-ידי נוטריון משמש עדות בעלת רמת הוודאות הגבוהה ביותר לגבי תוכן המסמכים והאנשים החתומים עליהם. הדבר מאפשר לרשויות שונות להכיר במסמכים, ולכן קיימת דרישה לאימות נוטריוני מצד הרשויות במקרים רבים. 

קיימים מקרים שונים בהם עולה צורך לקבל הכרה בחתימה על מסמכים על-ידי רשויות ציבוריות בארץ ובחו״ל. מסמכים אלה עשויים לכלול צוואות, ייפוי כוח, הסכמי ממון, תרגומים נלווים ועוד. לעיתים קיים צורך לאמת חתימה גם על תצהירים המוגשים לבתי המשפט ולרשויות בישראל ובמדינות זרות (לדוגמה, משרדנו מטפל באופן שוטף במתן שירותי נוטריון לצורך הליכים המתנהלים בארצות הברית). משרדנו מעניק שירותי אימות נוטריוני לחתימות על כל סוגי המסמכים הנ״ל ולמסמכים רבים נוספים.

כיצד מתבצע אימות חתימה נוטריוני?

הליך האימות מתחיל בהזדהות בפני נוטריון. יש להציג בפני הנוטריון תעודות מזהות ולענות על שאלות לזיהוי. במקביל יש להציג את המסמך המקורי בפני הנוטריון. לאחר מכן מתבצע אימות חתימה על המסמך. הן הנוטריון והן הלקוחות והעדים (ככל שנדרשים) יחתמו על המסמך המאומת. לאחר מכן מוסיף הנוטריון למסמך חותמת והטבעה על-ידי הנוטריון. יתכנו שינויים או דרישות נוספות, בהתאם לשירות הספציפי הנדרש.

יש לציין כי לאור כך שהמסמך עשוי לשמש ראיה בהמשך, מלבד זיהוי הלקוחות, הנוטריון נדרש לוודא כי חתימת הלקוחות נעשית מרצון חופשי. עוד יש לציין כי לאור תיקון שנעשה בחוק הנוטריונים ובתקנות הנוטריונים לאחרונה, אימות חתימה נוטריוני יכול להתבצע כעת גם באופן דיגיטלי. ואולם, גם במקרה זה עדיין נדרשת הזדהות פיזית. הסברנו על כך במאמר נוסף שהתפרסם באתר משרדנו.

כמה עולה אימות חתימה נוטריוני?

בשונה מעניינים אחרים בהם מטפלים עורכי דין, לגבי אימות חתימה נוטריוני נקבע מחירון קבוע בתקנות הנוטריונים העוסקות בשכר שירותים. נכון לשנת 2023, מחיר המחירון של אימות חתימה של יחיד הוא 178 ש״ח+מע״מ עבור כל מסמך. אימות חתימה של כל חותם נוסף תהיה כרוכה בעלות של 70 ש״ח+מע״מ עבור אותו מסמך. כל העתק נוסף של אותו מסמך כרוך בעלות של 70 ש״ח+מע״מ. עלויות אלה אינן כוללות עלויות עבור תרגומי מסמכים אשר נעשו בידי נוטריון. העלות הכוללת תיקבע לפי מספר החתימות שיש לאשר. לשאלות נוספות בנושא עלויות שירותים נוטריוניים ניתן ליצור קשר עם משרדנו באופן פרטני.

מה עושים במקרים בהם יש צורך בעדים?

לא פעם עולה דרישה לחתימה של עדים על מסמכים לצורך אישור חתימה על-ידי נוטריון. בהתאם לצורך אשר קיים במקרים מסוימים, משרדנו מסייע בהשגת עדים לחתימה. עם זאת, חשוב לציין כי ככל שמדובר בעדים לערבות או לכל עניין מעבר לחתימה בלבד, הלקוחות נדרשים לשאת באחריות להזמנת העדים.

אימות נוטריוני – צרו קשר

לכל סיוע או שאלות בעניין שירותי אימות נוטריוני, תוכלו לפנות לנוטריון מוסמך ממשרד עורכי הדין שלנו בירושלים ובתל אביב. עורכי הדין ממשרדנו מעניקים מגוון שירותי נוטריון, לרבות אימות חתימה נוטריוני, אישורי תרגום ושירותי אפוסטיל. ניתן ליצור עמנו קשר באמצעות מספרי הטלפון או כתובת הדואר האלקטרוני המופיעים מטה. 

צרו קשר

  • ✓ Valid number ✕ Invalid number
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גלול כלפי מעלה