Skip to content
Contact Us: 03-3724722 | 055-9781688 | [email protected]

אזרחות טורקית על ידי ויזת השקעה

Michael Decker
Michael Decker

רוני עמנואל

משרד עורכי הדין מיכאל דקר ויהושוע פקס עזרו לנו במאמצנו לרשום את בתי כאזרחית ישראלית (היא נולדה לשני הורים גאים, אחד מהם אזרח ישראלי, בהליך פונדקאות בחו"ל, המוסדר בחוק של המדינה בה בוצע ההליך). עורכי הדין עמדו בתוקף מול סחבת של קרוב לשנה ודרישות בלתי רלוונטיות של משרד הפנים. לבסוף הורתה השופטת למשרד הפנים לרשום את הילדה כאזרחית ישראלית (לאחר בדיקת ד.נ.א שהיא מספיקה לפי התקנות!). אנו מודים לעורכי הדין ולעוזרות המשפטיות מאיה ונטע-לי על עזרתם המקצועית, סבלנותם והעניין האישי שגילו במשך התהליך.

חוקי טורקיה בנוגע לקבלת אזרחות עודכנו לאחרונה (נכון לשנת 2017). בהתאם לתקנות החדשות, אזרחים זרים אשר עומדים לכל הפחות באפשרות אחת מבין האפשרויות שיצוינו להלן, יהיו זכאים להשיג אזרחות טורקית על ידי ויזת השקעה עבורם ועבור משפחתם.

משרדנו מתמחה בתחום ההגירה. במידה והתעניינתם בהשגת אזרחות טורקית, נוכל להסדיר עבורכם את ההליכים השונים ולייצג אתכם לאורך התהליך כולו. הליך קבלת האזרחות שונה לאחרונה ומציע למועמד תנאים נוחים יותר לרכישת האזרחות לו ולבני משפחתו.

קבלת אזרחות טורקית על ידי השקעה

אזרחות טורקית על ידי ויזת השקעה

בשנים האחרונות קורצת טורקיה עבור האזרח הישראלי ואף עבור ערבים ישראלים או פלסטינים. הדרכון שמציעה טורקיה מגיע תמורת השקעות שונות, מהן רשאי המועמד להחליט באיזו יבחר. כפי שמפורט להלן, כל אחת מאפשרויות השגת האזרחות על בסיס השקעה דורשת השקעה נמוכה יותר מאשר בעבר. לפניכם רשימת האפשרויות לקבלת אזרחות טורקיה באמצעות השקעה:

 1. אפשרות א' – רכישת נכס (נדל"ן) בסכום של לפחות $250,000 (או הערך השווה בלירות טורקיות) וזאת בתנאי והנכס המושקע לא יימכר במהלך 3 השנים שלאחר קנייתו. סכום ההשקעה המינימלי הופחת ממיליון דולר ל-  $250,000  לאחרונה.
 2. אפשרות ב' – הפקדת כ- $500,000 אמריקאי במזומן (או הערך השווה בלירות טורקיות) לאחד מהבנקים בטורקיה לכל הפחות ל- 3 שנים.
 3. אפשרות ג' – השקעה בהון/נכס קבוע שתעשה בסכום מינימלי של כ- $500,000 אמריקאי (או הערך השווה בלירות טורקיות). על השקעה זו להיות מאושרת על ידי משרד התעשייה והטכנולוגיה.
 4. אפשרות ד' – השקעה באגרות החוב והשטרות הממשלתיים, תחת החיוב להחזיק בהם לפחות 3 שנים. השקעה זו תאושר באופן סופי על ידי משרד האוצר והכספים.
 5. אפשרות ה' – השקעה בקרנות נדל"ן בטורקיה, או רכישת מניות קרן השקעות בהון סיכון במחיר מינימלי שעומד על כ- $500,000.

באמצעות אחת מאפשרויות השקעה אלו, אפשר יהיה להשיג אזרחות טורקית לעצמכם כמו גם לבני משפחתכם (בני זוג וילדים עד לגיל 18 וכולל). תוכלו להתקדם באחד ממסלולי ההשקעה לעיל על פי בחירתכם, וזאת לאחר שהתנאים הנדרשים ימולאו כחוק.

כמה זמן לוקח להשיג אזרחות טורקית בשביל כל בני המשפחה?

זמן קבלת האזרחות הטורקית והדרכון הטורקי למועמד הראשי ולבני משפחתו הוא כ- 3-6 חודשים. זאת בתנאי וכל המסמכים הנדרשים הוגשו בזמן ונערכו כדין, וכן מילוי ההשקעה התבצע בצורה תקינה ועומדת תחת מעקב. עם התקנה המקלה האחרונה שצורפה בחוק, נקבע כי התקופה הכוללת להשגת אזרחות טורקית לכל בני המשפחה הצטמצמה ל- 60 יום בשנת 2019.

אזרחות טורקית על ידי ויזת השקעה

אזרחות טורקית – אנו נוכל לסייע לכם להשיגה באמצעות השקעה

משרדנו מציע את שירותיו בנוגע לקבלת אזרחות טורקית. אנו ממליצים ללקוחותינו על רכישת האזרחות דרך ויזת השקעה. חברתנו בעלת ניסיון נרחב בדיני הגירה ומתמקדת בהבנת דרישותיהם של לקוחותינו. התכנית הוצגה לראשונה בשנת 2017 ואנו יכולים לעזור לך ולמשפחתך להשיג אזרחות זו.

יתרונות האזרחות הטורקית כאזרחות שנייה – למה טורקיה?

 • ויזה ל- 148 מדינות
 • אין דרישה עבור תקופת תושבות מינימלית
 • לדרכון הטורקי יש תוקף של 10 שנים וניתן לחדש אותו לכל החיים
 • שירותי סיוע מלאים לכל החיים, גם עבור בני המשפחה
 • טורקיה מאפשרת החזקת שתי אזרחויות
 • תוכלו ליהנות ממזג אוויר מצוין לאורך השנה
 • טורקיה מזמינה אנשי עסקים לפתוח חברות, בתי חרושת, מפעלים, חנויות ועוד
 • מקום מסביר פנים ומברך זרים
 • תוכניות פנסיה כלולות
 • חינוך חינם והחזר הוצאה אוניברסיטאי
 • טורקיה צפויה לקבל בעתיד אישור כניסה ל- 26 מדינות האיחוד האירופי – מדינות החתומות על אמנת שֶנְגֶן.

צרו קשר

משרדינו שבירושלים ותל אביב יוכלו לעזור לכם להשיג אזרחות טורקית על ידי ויזת השקעה. אם יש לכם שאלות בנושא צרו עמנו קשר במספרים המופיעים מטה או כתבו לנו דרך הדואר האלקטרוני, נשמח לעמוד לרשותכם.

צרו קשר

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

Scroll To Top